Ewelina z "Warsaw Shore" ma nowy nos. Celebrytka pokazała zdjęcia przed i po zabiegu. "Szukasz pretekstu dla swojego uzależnienia"

Ewelina z "Warsaw Shore" zdecydowała się na kolejną modyfikację twarzy. Celebrytka postanowiła poddać się korekcji nosa. Kubiak tłumaczy się, że w ten sposób wyzbywa się ogromnego kompleksu.

Ewelina Kubiak w 2013 roku wystąpiła w programie "Warsaw Shore". Od tamtego czasu bardzo się zmieniła. Celebrytka nie boi się korygować swojego wyglądu. Nie kryje się z tym, że kwas hialuronowy wstrzykiwała w usta, policzki, a nawet brodę. Pół roku temu poinformowała fanów na Instagramie, że poddała się liftingowi piersi. Tym razem padło na nos. Kubiak ponoć od zawsze marzyła o tym, aby wyglądał on nieco inaczej.

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Ewelina Kubiak zoperowała nos i pokazała efekty na Instagramie

Szczęśliwa "Ewelona" pokazała internautom zdjęcia, ukazujące efekty przebytej operacji plastycznej. Gwiazda "Warsaw Shore" podkreśliła, że nad korekcją nosa myślała już od dawna - ta część ciała wywoływała wiele kompleksów.

Laluna Unique, Kobieta kot, EwelonaTe gwiazdy przesadziły z medycyną estetyczną. Przed operacjami wyglądały zupełnie inaczej

Od zawsze miałam dwa inne profile. Z jednej strony mały nosek, a z drugiej wielka kicha. To był mój kompleks od dzieciństwa, którego już się pozbyłam, dzięki najlepszemu lekarzowi - pisze Kubiak na Instagramie.

Ewelina z 'Warsaw Shore' przeszła operację plastyczną nosaEwelina z 'Warsaw Shore' przeszła operację plastyczną nosa Ewelina Kubiak - Instagram

Pod zdjęciem pokazującym efekty pojawił się komentarz od Esmeraldy Godlewskiej, która zachwyca się efektami korekcji:

Piękny. Jak dojdziesz do siebie to już w ogóle będzie petarda! - napisała celebrytka pod wpisem Eweliny.

Nie wszystkim jednak decyzja Kubiak przypadła do gustu. Internauci wytykają uczestniczce "Warsaw Shore", że wymyśla swoje problemy na siłę.

To już wymyślanie na siłę problemów i kompleksów. Raczej nie robisz pozytywnej reklamy tej klinice, bo tu nie było nosa nadającego się do korekty, tylko widzimisię.
Przed było zdecydowanie lepiej. Szukasz pretekstu dla swojego uzależnienia – wizyt u lekarza medycyny estetycznej/chirurga plastycznego - czytamy pod zdjęciem.

Ewelina 'Warsaw Shore'Ewelina z "Warsaw Shore" zoperowała nie tylko biust. Jej komentarz mówi wszystko

Chociaż wiele osób broni decyzji Kubiak, trzeba przyznać, że wśród negatywnych opinii jest dużo racji. Oczywiście każdy ma prawo decydować o swoim wyglądzie, ale czy tutaj rzeczywiście była taka potrzeba?

Więcej o: