Michał Wiśniewski imprezuje z Sokołem i Quebonafide w Kijowie. Alkohol, tatuaże, papierosy... Będzie nowy klip?

Mimo że wyjazdy polskich raperów za wschodnią granicę nikogo już nie zaskakują, egzotyczna kolaboracja z Michałem Wiśniewskim wzbudziła zainteresowanie fanów rapu. Myślicie, że nagrają wspólny numer?

To prawdopodobnie najbardziej egzotyczna kolaboracja w polskiej muzyce. Michał Wiśniewski, Quebonafide, Sokół, Mata i Kukon wspólnie wyjechali na Ukrainę. Ich znajomi z Kijowa udostępnili nagrania oraz zdjęcia upamiętniające wycieczkę polskich muzyków za wschodnią granicę. O ile połączenie Quebo, Sokoła, Maty i Kukona nikogo nie dziwi, tak Michał Wiśniewski stanowi dość nieoczywistą wisienkę na muzycznym torcie. 

ZOBACZ TEŻ: Michał Wiśniewski wspomina ślub z Mandaryną. "Chcieliśmy imponować, robić wielkie show". Pamiętacie, gdzie się pobrali?

Michał Wiśniewski, Quebonafide, Sokół, Mata i Kukon imprezują w Kijowie. Papierosy, alkohol, tatuaże...

Wyjazdy polskich artystów za wschodnią granicę przestały już dziwić. Coraz częściej raperzy wyjeżdżają na Ukrainę, by kręcić teledyski w innej scenerii niż dotychczas. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości polską sceną muzyczną wstrząśnie nowy kawałek w nietypowym składzie. Michał Wiśniewski, Quebonafide, Sokół, Mata i Kukon najwyraźniej pracują nad wspólnym projektem w Kijowie.

Ukraińscy koledzy raperów byli szalenie wylewni w mediach społecznościowych, gdzie skrzętnie relacjonowali odwiedziny Polaków. Na stole nie brakowało alkoholu, a w pomieszczeniach kłębił się dym papierosowy. Wśród bałaganu można było znaleźć pojedyncze karty do gry. W tych warunkach Quebonafide pozwolił tatuować sobie klatkę piersiową. Wszyscy byli w imprezowych nastrojach, co tylko potwierdzają zdjęcia. 

Fani żartują w komentarzach:

To będzie remix "za ten papieros tuż po"? 
Może Wiśniewski śpiewał im rano na kacu: "Wstań, powiedz: nie jestem sam".

Zobaczcie zdjęcia w galerii. 

ZOBACZ TEŻ: Natalia Szroeder pochwaliła się zdjęciem z Quebonafide. To rzadki widok. Widać, że miłość kwitnie, ale zastanawia nas opis

Michał Wiśniewski na imprezie w KijowieMichał Wiśniewski na imprezie w Kijowie instagram.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.