Natalia Szroeder pochwaliła się zdjęciem z Quebonafide. To rzadki widok. Widać, że miłość kwitnie, ale zastanawia nas opis

Natalia Szroeder zamieściła na Instagramie zdjęcie z Quebonafide. Internauci zachwycili się ich wspólną fotografią, jednak najbardziej zastanawiający jest opis zdjęcia. Czyżby był to kolejny żart rapera?

Natalia Szroeder i Quebonafide tworzą jedną z najbardziej tajemniczych par w show-biznesie. Choć ich związek trwa już trzy lata, wciąż nie pozują razem na ściankach i próżno ich szukać na branżowych imprezach. Niewiele wiadomo na temat szczegółów ich relacji. W kuluarach pojawiły się nawet plotki o zaręczynach, jednak piosenkarka i raper nigdy oficjalnie nie potwierdzili tych informacji.

Wokalistka rzadko pozuje z ukochanym w mediach społecznościowych, lecz fani Natalii mieli ostatnio okazję przekonać się, że Quebonafide ma nietuzinkowe poczucie humoru. Na instagramowym profilu Szroeder pojawiło się zdjęcie "karniak", czyli wstawione w ramach psikusa przez osobę, która miała dostęp do telefonu właściciela konta. Fani gwiazdy podejrzewali, że to sprawka Quebo.

Zobacz wideo Natalia Szroeder odpowiada na pytania fanów

Zobacz też: Na profilu Natalii Szroeder pojawiło się tajemnicze zdjęcie. Fani podejrzewają, kto za tym stoi: Oj Kuba, nieładnie

Natalia Szroeder pokazała zdjęcie z Quebonafide. Opis fotografii zastanawia

Wygląda na to, że Natalia postanowiła nieco przypomnieć internautom o swojej relacji z raperem i wstawiła na Instagram ich wspólne zdjęcie. Na fotografii zamaskowany raper trzyma swoją ukochaną, która obejmuje go w czułym uścisku:

Kto to widział, żeby małpę na barana nosić! - czytamy w prześmiewczym opisie zdjęcia, który może wskazywać na to, iż udostępniona fotografia to jednak kolejny żart Quebo.
 

Internauci zachwycili się widokiem zamaskowanej pary, pozującej do zdjęcia na ulicy:

O jej, jak słodko.
Najlepsi.
Słodziaki.

Niektórzy żartowali, że Natalia wygląda jak fanka Quebonafide:

Ale piękna istota, uzdolniona muzycznie, a na plecach jakaś fanka.

Zdjęcie potwierdza jedynie doniesienia o tym, że Natalia i Quebo tworzą wyjątkowo dobraną parę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.