Julia Wieniawa zawędrowała z telefonem do nowej kuchni. Postawiła na metaliczny okap w kształcie tuby. Stylowy!

Julia Wieniawa od kilku miesięcy zajmuje się urządzaniem nowego mieszkania, a, co za tym idzie, chętnie raczy fanów kolejnymi etapami wykańczania stylowych wnętrz. Tym razem na Instagramie zauważyliśmy jej kuchenny okap. Robi wrażenie!

Julia Wieniawa chętnie pokazuje prace wykończeniowe w nowym mieszkaniu. Widzieliśmy już fragment sypialni, łazienki i tarasu. Tym razem przyszedł czas na kuchnię. Pojawił się tam stylowy okap.

Zobacz wideo Julia Wieniawa urządza mieszkanie. Pokazała sypialnię i taras

Julia Wieniawa pokazuje nowe mieszkanie

Prace w nowym mieszkaniu Julii Wieniawy na warszawskim Żoliborzu trwają już od kilku miesięcy. Póki co gwiazda nie zdradziła jeszcze, kiedy oficjalnie się tam wprowadzi. Już teraz widać jednak, że wnętrza będą jasne i przestronne. Jest tam także sporo egzotycznej roślinności i elementy w balijskim stylu. Ostatnio internauci mogli zawędrować do kuchni Julii za sprawą zdjęcia na Instagramie.

Wokalistka pochwaliła się nowym okapem. Zdecydowała się na stylowy metaliczny element wnętrza w kształcie tuby.

Okap Julii WieniawyOkap Julii Wieniawy instagram.com@juliawieniawa

Widać, że jej mieszkanie jeszcze jest na etapie wykańczania, jednak wszystko wskazuje na to, że już w ciągu kilku tygodniu Julka osiądzie w nowym gniazdku. Czekamy na relację z oprowadzania. Myślicie, że Wieniawa zdecyduje się zamieszkać w nim z nowym chłopakiem, Nikodemem Rozbickim?

Po doświadczenia kolegów z branży widać, że nie zawsze działania w pośpiechu przynoszą dobre rezultaty. Przykładem może być tutaj chociażby związek jej byłego chłopaka - Alka Barona z Blanką Lipińską, którzy zamieszkali ze sobą, a ich relacja zakończyła się tak szybko, jak się zaczęła.

Zobacz też: Julia Wieniawa wtula się w Nikodema Rozbickiego i relacjonuje randkę. Maffashion: Dopasowani idealnie. Mają tam jak w raju

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.