Julia Wieniawa w nowym wywiadzie: Uzależniałam swoje szczęście od osób trzecich. Opowiedziała o związku z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa udzieliła szczerego wywiadu magazynowi "Gala". Opowiedziała między innymi o zmianie podejścia do życia i nowym związku. Tym razem zamierza chronić prywatną przestrzeń.

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Młoda aktorka występuje nie tylko na wielkim ekranie i deskach teatru, ale teraz sprawdza się także w roli bizneswoman. Niedawno wystartowały jej dwa biznesy: marka kosmetyczna i odzieżowa, które zbierają dobre recenzje w sieci. Okazuje się, że pomimo natłoku obowiązków, młoda gwiazda znajduje czas na miłość. W rozmowie z magazynem "Gala" opowiedziała, jak zmieniło się jej podejście do życia i miłości. 

Julia Wieniawa: Byłam egoistycznie nastawiona do życia. Na pierwszym miejscu stawiałam karierę

Julia Wieniawa, choć wydawałoby się, że ma wszystko i wiedzie idealne życie, o którym marzą miliony nastolatków, długo nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Choć związek z Antkiem Królikowskim wydawał się tym na całe życie, ostatecznie para zadecydowała o rozstaniu. Julia niedługo po zakończeniu relacji z aktorem, związała się z jurorem "The Voice of Poland" - Baronem. Niestety i ten związek rozpadł się po kilku miesiącach. Julia długo utrzymywała, że nie ma głowy na nową miłość i zamierza skupić się na sobie. Wszystko zmieniło się, kiedy Polskę opanowała pandemia koronawirusa, a rząd wprowadził szereg obostrzeń uniemożliwiający spotkania z bliskimi:

Kiedy zostałam w domu, cisza zaczęła być dla mnie bardzo głośna. I przeszkadzała mi, zaczęłam słyszeć swoje myśli i to mnie przerażało. Wcześniej zawsze byłam wśród ludzi, większość wieczorów czy wolnych chwil spędzałam z przyjaciółmi i nagle pandemia mi to uniemożliwiła - wyznała.

Na szczęście Wieniawa znalazła również dobre strony swojej samotności:

Ale dzięki temu nauczyłam się akceptować tę samotność, krok po kroku. I nawet ją polubiłam. Myślę, że to duża wartość, choć nadal jestem w procesie nauki. Po drugie, zauważyłam, że niestety byłam bardzo egoistycznie nastawiona do życia. Na pierwszym miejscu stawiałam karierę. I chociaż wciąż jest dla mnie ważna, to nie jest najważniejsza.

Julia zmieniła podejście nie tylko do życia, ale również do relacji damsko-męskich. Dziś wie, co jest najważniejsze, by stworzyć udany związek:

Inaczej podchodzę do relacji. Zawsze uzależniałam swoje szczęście od osób trzecich. Teraz pracuję nad tym, by polubić siebie niezależnie od innych. Jestem już na takim etapie, że lubię być sama z sobą. Uważam, że dopiero jak się polubi siebie, można próbować budować nowe relacje. Dlatego długo od swojego ostatniego rozstania nie wchodziłam w poważne związki. Przez rok nie miałam nikogo.

Po głośnych i medialnych rozstaniach z Antkiem Królikowskim i Baronem przyszła do niej refleksja. Młoda gwiazda, która spotyka się z Nikodemem Rozbickim, uznała, że tym razem nie będzie afiszować się ze swoimi uczuciami:

Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację

My oczywiście trzymamy kciuki za Julię i Nikodema. A Wy jak oceniacie podejście Julii do życia? Zmiana na plus?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.