Krystian Wieczorek i Magdalena Walach odchodzą z serialu TVP. Wiemy, gdzie będą pracować [PLOTEK EXCLUSIVE]

Krystian Wieczorek i Magdalena Walach żegnają się z serialem "Komisarz Alex". Jak udało ustalić się Plotkowi, aktorzy dostali nowe angaże.

Krystian Wieczorek jest dobrze znany fanom seriali "M jak miłość" i "Komisarz Alex". W kryminalnej produkcji TVP występował razem z Magdaleną Walach, lecz niedawno w mediach pojawiła się informacja, że oboje zdecydowali się pożegnać z popularnym serialem. Plotkowi udało się ustalić, gdzie aktorzy będą pracować teraz.

'M jak miłość'Gwiazda "M jak miłość" żegna się z serialem TVP. Będzie pracować u konkurencji

Krystian Wieczorek i Magdalena Walach odchodzą z "Komisarza Alexa". Wiemy, co będą teraz robić

Okazuje się, że w serialu "Komisarz Alex" szykują się poważne zmiany. Na ekranie nie zobaczymy postaci, w które wciela się Magdalena Walach i Krystian Wieczorek, ale nie zostaną oni uśmierceni:

Bohaterowie grani do tej pory przez Magdę Walach i Krystiana Wieczorka najprawdopodobniej nie zostaną przez scenarzystów uśmierceni - w przeciwieństwie do poprzedników serialowego komisarza Górskiego granych przez Kubę Wesołowskiego i Antka Pawlickiego, którzy zginęli. Są plany, by wysłać ich w misję zagraniczną - zdradza w rozmowie z Plotkiem jeden z pracowników serialu "Komisarz Alex".
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

Czyżby zatem była szansa, że w przyszłości aktorzy znów pojawią się na ekranach?

W tej branży nigdy nic nie jest przesądzone – zdradza nasz informator.

Byłaby to wspaniała wiadomość dla fanów postaci Lucyny i komisarza Górskiego, zwłaszcza że w obsadzie najbliższej serii zabraknie też postaci lubianego Ryszarda Puchały granego przez Ireneusza Czopę. Plotkowi udało się jednak ustalić, gdzie aktorzy znaleźli nową pracę:

Magda dołączyła do obsady serialu "Stulecie winnych" - zagra w nim jedną z głównych ról. Irek będzie w nowej serii "Chyłki" w TVN-ie, a Krystian w "Marii Matejko" w Polsacie - dodaje nasz informator.

Przypomnijmy, że Krystian Wieczorek wciąż jest gwiazdą serialu "M jak miłość", w którym wciela się w postać mecenasa Andrzeja Budzyńskiego, męża Magdaleny Marszałek (Anna Mucha).

Joanna Sydor"M jak miłość". Aktorka serialu została z niczym. Rozpoczęła poszukiwania pracy

Wygląda na to, że mimo ciężkich czasów dla artystów akurat tej trójce bezrobocie nie grozi.