Marcin Dorociński dosadnie zdradził, co myśli na temat filmów Patryka Vegi. Aktor nie zamierzał tego ukrywać

Marcin Dorociński spełnił prośby fanów i zdradził, co myśli o nowych filmach Patryka Vegi, z którym miał okazję współpracować. Odpowiedź aktora może zaskoczyć.

Marcin Dorociński jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich aktorów. Na swoim koncie ma sześć nominacji do Orłów, a także Paszport Polityki, który zdobył w 2012 roku. Widzom kojarzy się z rolą "Despero" z "Pitbulla", a w ostatnim filmie o mafijnych porachunkach miał okazję wystąpić u boku Dody. Dorociński niedawno zagrał w serialu Nefliksa, "Gambit Królowej", który opowiada historię genialnej szachistki, Beth Hermon. Dorociński wcielił się w nim w rosyjskiego mistrza szachów Wasilija Borgowa, a na swoim instagramowym profilu pochwalił się, że serial z jego udziałem ogląda nawet David Beckham.

Marcin Dorociński zdradził, co myśli na temat filmów Patryka Vegi

47-letniemu aktorowi dużą popularność przyniosła rola podkomisarza Sławomira "Despero" Desperskiego, którą zagrał w filmie "Pitbull" z 2005 roku, w reżyserii Patryka Vegi. Kinowy hit stał się inspiracją do nakręcenia serialu pod tym samym tytułem, w którym również wystąpił Dorociński. Od tamtego czasu Vega zmienił swój styl reżyserowania obrazów. W filmach stawia na wątki sensacyjno-kryminalne, a niektórzy widzowie uważają je za kiczowate i zarzucają reżyserowi uprawianie taśmowej produkcji filmów. Rozczarowana obrazem "Polityka" była Karolina Korwin-Piotrowska, która plakat filmu nazwała "szokująco tanim".

Zobacz wideo Patryk Vega twierdzi, że taśmy z afery podkarpackiej istnieją

Zobacz też: Vega pokazał zwiastun "Polityki". Opinie? "Słabe, naprawdę okropnie słabe". Korwin Piotrowska krytykuje natomiast plakat: Ohydne i kiczowate

Fanów Marcina Dorocińskiego zastanawiało, co aktor myśli na temat najnowszych produkcji Vegi. Marcin lakonicznie opowiedział na InstaStories na pytanie jednego z internautów:

Nie myślę – czytamy przy zdjęciu Marcina opublikowanym w relacji.

InstaStories Marcina DorocińskiegoInstaStories Marcina Dorocińskiego Instagram/marcindorocinski

Odpowiedź jest krótka, jednak doskonale pokazuje stosunek Dorocińskiego do filmów Vegi. Pokazuje również, że aktor traktuje swoją pracę profesjonalnie i nie ma czasu rozmyślać o jakości filmów reżyserów, z którymi kiedyś współpracował.

Przypomnijmy, że Patryk Vega pod koniec listopada pokazał zwiastun filmu dokumentalnego o handlu dziećmi, a także pracuje nad filmem "Miłość w czasach zarazy", w którym wystąpi między innymi Małgorzata Rozenek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.