Vega pokazał zwiastun "Polityki". Opinie? "Słabe, naprawdę okropnie słabe". Korwin Piotrowska krytykuje natomiast plakat: Ohydne i kiczowate

Patryk Vega pochwalił się zwiastunem "Polityki". Widzowie są rozczarowani, ponieważ większość scen widzieli już wcześniej. Głos zabrała również Karolina Korwin Piotrowska.

Patryk Vega opublikował oficjalny zwiastun filmu "Polityka". Premiera produkcji dopiero we wrześniu, jednak już teraz obraz wzbudza sporo kontrowersji. Wszystko za sprawą bohaterów, którzy wcielają się w role inspirowane czołowymi polskimi politykami. Zanim pojawiła się zapowiedź filmu, reżyser pokazał w mediach społecznościowych kilka mocnych scen. Widzowie po obejrzeniu zwiastunu wydają się być nieco rozczarowani.

Film "Polityka" będzie najgłośniejszą premierą roku?

Od kilku miesięcy sporo mówi się o najnowszym filmie Vegi. Reżyser podkręcał atmosferę wokół produkcji i ujawniał kilkusekundowe urywki "Polityki". Wiele z nich pojawiło się w zwiastunie filmu, dlatego internauci czują się rozczarowani.

Fajny zwiastun. Wszystko już widziałem, nie muszę iść do kina.
Jak trailer jest taki słaby, to jaki będzie film? Botox chociaż trailer miał dobry...
Słabe, naprawdę okropnie słabe.
Kontrowersyjnie? Nudno raczej i przewidywalnie, zwiastun zniechęcający, bo ileż można kręcić jeden i ten sam film... - piszą internauci.

Sami oceńcie, czy zwiastun jest kontrowersyjny.

Zobacz wideo

Rozczarowana wydaje się być również Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka skrytykowała plakat filmu "Polityka". Zauważyła, że to, co na nim widać, to powtórka z rozrywki, ponieważ tak samo wyglądały reklamy "Botoksu", "Kobiet mafii" czy "Pitbulla".

To jest tak obezwładniająco ohydne i kiczowate, tak bardzo byle jakie, tak szokująco tanie, ze może nadszedł czas, żeby pan Vega wynajął jednak grafika do tych plakatów... No i okulista by się przydał. Mocne okulary. Szybko - napisała.

Fani jednak w większości nie podzielają zdania Korwin Piotrowskiej.

Ale w czym problem? Liczy się film a nie plakat?
Facet ma styl. Byle jaki, ale ma... No nie gańmy go za to.
Akurat ten ostatni bardzo mi pasuje. Plakaty wyborcze właśnie takie są, ohydne po prostu - czytamy.

Jak to zwykle bywa - opinie są podzielone. Z pewnością dla Patryka Vegi i jego filmu "polityka" to dobrze, ponieważ im głośniej będzie o produkcji, tym więcej osób pójdzie do kin, a przecież chyba na tym najbardziej zależy reżyserowi. Prawda?

JP

Więcej o:
Komentarze (180)
Vega pokazał zwiastun "Polityki". Opinie? "Słabe, naprawdę okropnie słabe". Korwin Piotrowska krytykuje natomiast plakat: Ohydne i kiczowate
Zaloguj się
 • punter

  Oceniono 66 razy 30

  ale greps z trailera jak "Kaczyński" czyta ceny z pralni przekonany że to ceny ubrań - genialny :)))

 • Gość: iwna

  Oceniono 63 razy 23

  Będzie wszystko na tacy , film jest parodią tego , co się dzieje obecnie... Pokaże prawdziwe oblicze tych, co mieli służyć narodowi !!! Juz jestem ciekawa!

 • byann

  Oceniono 32 razy 22

  A loty i burdel w Podkarpaciu będzie. Czy za późno?

 • pan.szklanka

  Oceniono 50 razy 22

  Nie wiem czy jest to ambicją pana Vegi, ale jeżeli film ma wpłynąć na preferencje wyborcze Suwerena, to musi być kiczowaty.
  Gdyby nie musiał, wystarczyłoby przypomnieć np. "Żywot Briana", aby pogonić watykańską mafię i żyć dostatniej.

 • Gość: Kopytko

  Oceniono 51 razy 17

  Karolinka chciała zaistnieć i znowu wyszła na idiotkę.
  Bo to jest idiotka.

 • Gość: h2o

  Oceniono 32 razy 16

  ostatnie filmy vegi to zaledwie zbiory cytatów i ujęć, takie kolaże bez jakiegokolwiek tła...

 • gabon77

  Oceniono 29 razy 9

  mi sie podobało i chętnie pójdę na ten film , a to że u Wegi wciąż te same gęby - a kto ma być przecież prawdziwi bohaterowie tego filmu w nim nie zagrają - ,że plakat taki sam - no i ok przynajmniej utrzymane w tym samym stylu nie widzę w tym nic złego , jak się komuś nie podoba niech zasuwa na Planete Singli czy inną głupkowatą komedie romatyczną

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX