Żona Elliota Page'a komentuje jego coming out: Życie jest darem samo w sobie

Elliot Page kilka dni temu w sieci ogłosił, że jest osobą transpłciową i życzy sobie, by zwracać się do niego za pomocą męskich zaimków. Żona aktora Emma Portner jest dumna z tej postawy.

Elliot Page kilka dni temu ogłosił, że jest mężczyzną. Aktor wcześniej deklarował, że jest w homoseksualnym związku z Emmą Portner. Teraz jego żona ogłosiła, że jest dumna z coming outu partnera.

Żona Elliota Page'a komentuje jego post

Gwiazdor filmu "Juno" i serialu "The Umbrella Academy" Elliot Page poinformował w poście na Instagramie, że jest osobą transpłciową. Wcześniej był znany jako Ellen. Jego żona i wieloletnia partnerka odniosła się do decyzji mężczyzny.

Ellen PageEllen Page jest w Warszawie! Aktorka chwali się w sieci zdjęciami

Niewątpliwie towarzyszyły mu ogromne obawy związane z reakcją społeczeństwa, ale zdecydował się na to, wiedząc, że decyzja może pomóc otworzyć się innym osobom. Żona Page'a zdecydowanie popiera tę postawę i akt odwagi z jego strony.

Jestem taka dumna z Elliota Page'a. Osoby trans, queer i niebinarne są darem dla tego świata. Proszę o cierpliwość i prywatność, ale możesz mi pomóc również wspierając osoby trans każdego dnia. Życie Elliota jest darem samo w sobie. Kocham Cię, E. - napisała Emma.

Zobacz też: Meghan Markle poroniła. "Wydawali się zszokowani tym, jakie to bolesne". Opowiedziała o tej tragedii z konkretnego powodu

Danna Sultana i jej mąż Esteban Landrau zostali rodzicami.Transpłciowa para powitała na świecie syna. Mąż kolumbijskiej modelki urodził ich pierwsze dziecko

 

Fani byli zachwyceni postawą Emmy, podobnie zresztą jak Elliot, który pod wzruszającym postem dodał emoji serc. Sporo osób okazało wsparcie aktorowi. Netflix z kolei zapowiedział, że zmieni imię aktora we wszystkich napisach końcowych produkcji, w których zagrał.  

Zobacz wideo Serial "Ranczo" na Netflixie! Inne nowości na grudzień 2020