Żona Elliota Page'a komentuje jego coming out: Życie jest darem samo w sobie

Elliot Page kilka dni temu w sieci ogłosił, że jest osobą transpłciową i życzy sobie, by zwracać się do niego za pomocą męskich zaimków. Żona aktora Emma Portner jest dumna z tej postawy.

Elliot Page kilka dni temu ogłosił, że jest mężczyzną. Aktor wcześniej deklarował, że jest w homoseksualnym związku z Emmą Portner. Teraz jego żona ogłosiła, że jest dumna z coming outu partnera.

Żona Elliota Page'a komentuje jego post

Gwiazdor filmu "Juno" i serialu "The Umbrella Academy" Elliot Page poinformował w poście na Instagramie, że jest osobą transpłciową. Wcześniej był znany jako Ellen. Jego żona i wieloletnia partnerka odniosła się do decyzji mężczyzny.

Niewątpliwie towarzyszyły mu ogromne obawy związane z reakcją społeczeństwa, ale zdecydował się na to, wiedząc, że decyzja może pomóc otworzyć się innym osobom. Żona Page'a zdecydowanie popiera tę postawę i akt odwagi z jego strony.

Jestem taka dumna z Elliota Page'a. Osoby trans, queer i niebinarne są darem dla tego świata. Proszę o cierpliwość i prywatność, ale możesz mi pomóc również wspierając osoby trans każdego dnia. Życie Elliota jest darem samo w sobie. Kocham Cię, E. - napisała Emma.

Zobacz też: Meghan Markle poroniła. "Wydawali się zszokowani tym, jakie to bolesne". Opowiedziała o tej tragedii z konkretnego powodu

 

Fani byli zachwyceni postawą Emmy, podobnie zresztą jak Elliot, który pod wzruszającym postem dodał emoji serc. Sporo osób okazało wsparcie aktorowi. Netflix z kolei zapowiedział, że zmieni imię aktora we wszystkich napisach końcowych produkcji, w których zagrał.  

Zobacz wideo Serial "Ranczo" na Netflixie! Inne nowości na grudzień 2020
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.