Kuba Wojewódzki lata temu jeździł takim samochodem. "Auto, które zmotoryzowało polską dresiarnię". Odsprzedał je znanemu koledze

Kuba Wojewódzki od lat lubi nowinki i klasyki motoryzacyjne. Dziennikarz zamieścił na Instagramie archiwalne zdjęcie jednego z poprzednich samochodów. To znany model.

Miłość Kuby Wojewódzkiego do czterech kółek trwa ładnych parę lat. Dziennikarz wrzucił na Instagram stare zdjęcie, na którym widzimy go pozującego obok popularnego wówczas modelu auta marki BMW. Co ciekawe, samochód później trafił do znanego kolegi, którego często możemy zobaczyć na ekranach telewizorów.

Zobacz wideo Gwiazdy w dzieciństwie. Rozpoznacie wszystkie?

Kuba Wojewódzki od zawsze lubi nietuzinkowe samochody

Wojewódzki często chwali się zdjęciami różnych oryginalnych modeli aut. Zamieszczone ostatnio zdjęcie tylko potwierdza, że jest to jego prawdziwe hobby.

Kiedy byłem małym chłopcem... jeździłem #bmw46 #mpower. Autem, które zmotoryzowało polską dresiarnie (co poniekąd widać) - czytamy we wpisie Kuby na Instagramie.

Model był bardzo popularny we wczesnych latach dwutysięcznych. Należy dodać, że to sportowa linia znanej marki. Po tym, jak dziennikarz postanowił wyposażyć się w nowsze auto, wspomniane BMW odkupił... Piotr Gąsowski.

Od tamtego czasu mój silnik brzmiał mu znajomo - żartobliwie dodaje Wojewódzki.

Samochód robił wrażenie zarówno w tamtych czasach, jak i obecnie. Znawcy tematu zauważają, że jest to ponadczasowy klasyk, często dużo lepszy od obecnych modeli. 

 

Stylówka sprzed lat zrobiła wrażenie

Internauci zwrócili uwagę także na stylizację celebryty sprzed lat. Trzeba przyznać, że styl Kuby przez ostatnie lata przeszedł sporą zmianę. Obserwatorzy od razu podchwycili temat.

Jeszcze wtedy miałeś dobry gust.
Zamiłowanie do kamizelek od zawsze.
Kubuś, ale bojówki sztos - czytamy w komentarzach.

Zdjęcie nie uszło też uwadze Marty Manowskiej, która stwierdziła, że Wojewódzki od zawsze miał styl. 

Marta Manowska komentuje zdjęcie Wojewódzkiego sprzed latMarta Manowska komentuje zdjęcie Wojewódzkiego sprzed lat Kuba Wojewódzki - Instagram