Igo wyznał swój wstydliwy sekret. Tym samym oficjalnie dołączył do Chylińskiej i Górniak. Zdradził też, czy ma dziewczynę

Tym razem Kuba Wojewódzki gościł w swoim programie Igora Walaszka, znanego jako Igo. Prowadzący wyciągnął z niego największy sekret.

Kuba Wojewódzki tym razem zaprosił gwiazdy młodszego pokolenia. Na kanapie w programie showmana zasiadł Friz, który jest jednym z najpopularniejszych youtuberów, oraz Igo, który stał się znany szerszej publiczności dzięki udziałowi w projekcie Żywiec Męskie Granie. W zeszłym roku razem z Krzysztofem Zalewskim, Kasią Nosowską i Organkiem nagrał utwór "Sobie i Wam". W tym roku także został zaproszony i razem Błażejem Królem oraz Darią Zawiałow wykonał numer "Świt".

Błażej Król u Kuby WojewódzkiegoBłażej Król u Wojewódzkiego. Odniósł się do określania go "polską wersją Dawida Podsiadło"

Kuba Wojewódzki gościł Igora Walaszka

Wojewódzki zapowiadając udział Igo w swoim programie napisał, że jest on "największym męskim głosem ostatnich lat". Mimo tego, że nie jest aż tak bardzo sławny, to podczas koncertów zespołu Bass Astral, z którym współpracuje, wyprzedane są wszystkie miejsca. Przyznał, że w jego przypadku najlepiej działa tzw. poczta pantoflowa.

Można grać dobre koncerty, nie będąc medialną twarzą - powiedział.
Zobacz wideo Te gwiazdy nie przepadają za sobą

Jednak okazuje się, że jego rodzice nie chcieli, by był gwiazdą rocka.

Mama chciała żebym poszedł w stronę medycyny, miał zawód. Ale mój tata pokazywał mi muzykę - opowiadał Igo.

Zdradził też swój wstydliwy sekret. Tym samym dołączył oficjalnie do grona gwiazd, które otwarcie przyznają się do tego, że nie mają matury. Wśród nich jest m.in. Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska i Maciej Maleńczuk.

Nie zdałem matury z matematyki. Podchodziłem tylko raz - przyznał ze szczerością.

Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki ogłosił nowy biznes. Razem z Januszem Palikotem będą sprzedawać piwa z CBD

Igo wyznał też, na jaki złoty przedmiot wydał najwięcej pieniędzy. Okazuje się, że to pierścionek zaręczynowy. Oprócz nowego etapu w życiu osobistym, chce wkroczyć także na nową drogę zawodową. Aktualnie pracuje nad solową płytą.

Więcej o: