Tamara Arciuch przytula się do brzozy, a jeden z fanów wyczuwa podtekst polityczny. Aktorka zgasiła go z klasą

Tamara Arciuch pokazała fotografię ze spaceru, na której przytula się do brzozy. Jeden z internautów dostrzegł w geście podtekst polityczny. Aktorka mu odpowiedziała.

Tamara Arciuch zdobyła dużą popularność dzięki roli Karoliny w serialu "Niania". Aktorka jest związana z Bartkiem Kasprzykowskim, którego poznała na planie serialu "Halo Hans!". Para doczekała się dwójki dzieci. Mama Michała i Nadii coraz aktywniej udziela się w mediach społecznościowych, a niedawno pokazała na instagramowym profilu odważną fotografię, na której pozuje w wannie. Zachwyceni fani aktorki komplementowali jej urodę.

Tamara Arciuch przytula się do brzozy. Fan wyczuwa podtekst polityczny

Arciuch stawia na zdrowy tryb życia, o czym świadczy jej zdjęcie z jesiennego spaceru, które pokazała na Instagramie. W komentarzach oczywiście nie zabrakło komplementów pod jej adresem, choć niektórzy skupili się na innym szczególe zdjęcia. Na fotografii aktorka przytula się do brzozy, co jednemu internaucie skojarzyło się z motywem politycznym, odnoszącym się do katastrofy smoleńskiej:

Pani Tamaro, serio brzoza? Myślałem, że pani woli Palmy - możemy przeczytać w jednym z komentarzy.
Zobacz wideo Gwiazdy w bikini. Opozda mega SEKSOWNIE, ale to nie ona jest na pierwszym miejscu!

Tama Arciuch zareagowała na komentarz i poprosiła, by w jej wypowiedziach nie doszukiwać się podtekstów politycznych:

Brzoza to moje ukochane drzewo. Jest piękne i ma dobrą energię. A podteksty zostawmy politykom. A pod palmy, owszem, chętnie bym się wybrała, ale nie ma jak.
 

Aktorka komentuje na Instagramie ważne społecznie sprawy. Wsparła protestujące kobiety, które wyszły na ulice polskich miast po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Tamara wstawiła do internetu zdjęcie w czarnym kapturze, na którym narysowała czerwoną błyskawicę - symbol Strajku Kobiet. Doceniamy fakt, że aktorka zabiera głos w kwestiach ważnych społecznie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.