Joanna Koroniewska pokazała oryginalną łazienkę. Wygląda bardzo luksusowo. Uwagę przyciąga ciekawe połączenie kolorów

Joanna Koroniewska od czasu do czasu decyduje się pokazać nieco więcej wnętrz swojego domu. Tym razem możemy zobaczyć, jak wygląda łazienka aktorki. Nie brakuje modnych wykończeń.

Joanna Koroniewska razem z Maciejem Dowborem są w trakcie budowania nowego domu. W międzyczasie aktorka pokazuje wnętrza obecnego mieszkania, które zachwyca prostotą. Podobne dodatki, które widzimy np. w salonie bez problemu znajdziemy w popularnych sklepach z wyposażeniem wnętrz. Tym razem aktorka pokazała swoją łazienkę. Jest bardzo oryginalna.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska pokazała piękną łazienkę

To, co najpierw wrzuca się w oczy to wszechobecna szarość. Jednak dzięki odpowiedniemu oświetleniu oraz elementom wykończeniowym przestrzeń jest przytulna i ciepła. Z kaflami na ścianie idealnie współgra sufit, na którym widzimy drewniane belki oraz sprytnie wplecione lampy ledowe. Wrażenie robi również ogromne lustro w złotej ramie. W tym samym kolorze mamy też baterię przy pokaźnych rozmiarów umywalce o prostej formie. Przestrzeń przy samym zlewie jest na tyle duża, że bez problemu mieści kilka pudełek z najpotrzebniejszymi rzeczami. W lustrze odbija się również wejście do kabiny prysznicowej umieszczonej we wnęce za szklaną przezroczystą szybą. Połączenie szarości, złota oraz drobnych czarnych elementów nadaje łazience charakteru. Aktorka może codziennie poczuć się niczym gwiazda filmowa, szykująca się w ekskluzywnym hotelu do wyjścia na premierę najnowszego filmu. Widać, że wnętrze jest sporych rozmiarów. O tak dużej łazience można sobie pomarzyć!

 

Praca nad nowym domem w Wilanowie wre!

Koroniewska i Dowbor nie mogą nacieszyć się budową nowego domu. Na kanale YouTube "Dowbory Be Happy" mogliśmy zobaczyć cały film poświęcony postępującym pracom. Wnętrza będą naprawdę ogromne! Nie zabraknie też miejsca na pokaźnych rozmiarów garaż oraz... studio nagraniowe. Ciekawe, na jaki styl tym razem zdecyduje się para. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA