Blanka Lipińska chwali się swoim pokojem u rodziców. Wnętrze przytulne, ale uwagę zwraca fototapeta

Blanka Lipińska pochwaliła się na Instagramie swoim pokojem w domu rodziców. Wnętrze zostało jakiś czas temu odnowione, a na jednej ze ścian znajduje się ogromna fototapeta ze zdjęciem autorki książek.

Blanka Lipińska należy do grona gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Autorka książki "365 dni" dzieliła się z fanami szczegółami z życia prywatnego nawet podczas "żałoby" po swoim związku z Baronem. Para rozstała się w połowie października, a echa ich głośnej medialnej relacji nie cichną do dziś. Ewa Minge porównała niedawno ich związek do telenoweli, a autorka erotyków postanowiła odnieść się do mocnych słów projektantki. Wysłała Minge wiadomość prywatną i kazała jej przeprosić Barona.

Blanka Lipińska, Ewa MingeBlanka Lipińska uderza w Ewę Minge. Odniosła się też do rozstania z Baronem

Blanka Lipińska ma na ścianie w domu rodziców fototapetę ze swoim zdjęciem

Blanka dała się poznać nie tylko jako ściankowa lwica i specjalistka od opisywania erotycznych uniesień, ale także jako niezła dekoratorka wnętrz. Na instagramowym profilu chwaliła się swoim gustownie urządzonym mieszkaniem, a także pokaźnych rozmiarów tarasem, na którym znajduje się okrągłe lustro i białe świece w metalowych świecznikach.

Zobacz wideo Blanka Lipińska opowiada o samochodzie, który ją śledził i jaki to ma związek z prezentem od Barona

Wrażenie robi także pokój Blanki w mieszkaniu jej rodziców. Przestrzeń została jakiś czas temu odnowiona, a efekty pracy ekipy remontowej można było zobaczyć na Instagramie autorki książek. Lipińska zafundowała sobie w pokoju w rodzinnym domu ogromną czarno-białą fototapetę z własnym zdjęciem, która przykryła całą jedną ścianę

Pytacie, gdzie zamawiałam tapetę ze zdjęciem tej wielkości. Nie pamiętam, bo jak widzicie, mój pokój u rodziców zyskał nowy blask już ponad 100 tygodni temu - oznajmiła fanom, którzy najwyraźniej chcieli w podobny sposób urządzić wnętrza swoich domów.

Fototapeta w domu rodziców Blanki LipińskiejFototapeta w domu rodziców Blanki Lipińskiej Instagram/blanka_lipinska

W pokoju Blanki dominują odcienie szarości. W centralnym miejscu znajduje się duże łóżko, a minimalistyczny design przełamany jest bogato zdobionym żyrandolem. W kącie widzimy też fotel i mały stolik, jednak największe wrażenie robi fototapeta ze zdjęciem Blanki.

Blanka Lipińska, BaronBlanka Lipińska chwali się urządzonym tarasem. Jak w luksusowym hotelu!

Myślcie, że dzięki czarno-białemu zdjęciu na ścianie Blanka ma kolorowe sny?