Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor budują dom. Jest ogromny. Ma wielki garaż i studio nagraniowe

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor budują nowy dom. Na ich kanale na YouTube pojawił się filmik z krótkiej wycieczki po wnętrzach wymarzonego gniazdka. Budynek robi wrażenie.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą jedną z najbardziej lubianych par show-biznesu. Chętnie udzielają się w mediach społecznościowych, w których zdradzają nie tylko kulisy życia prywatnego, ale także zabierają głos w ważnych społecznie sprawach. Głośno było o wyznaniu aktorki, którym skomentowała decyzję Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Koroniewska przyznała, że straciła sześć ciąż.

Para prowadzi także kanał na YouTube. Na "Dowbory Be Happy" możemy odnaleźć między innymi wywiady ze sławnymi przyjaciółmi aktorki i dziennikarza, przeprowadzanych w ramach cyklu "Domówka". W najnowszym filmiku "Dowbory" zabrali internautów na plac budowy swojego nowego domu, o który zdążyli się już "pokłócić".

Maciej Dowbor i Joanna KoroniewskaMaciej Dowbor kłóci się z Joanną Koroniewską o budowę domu: Moja żona kupuje dom, jak ja bułki

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali wnętrza nowego domu. Jest ogromny

Ogromny budynek jest jeszcze w surowym stanie. Nie ma tam oświetlenia, a ściany wciąż nie są wykończone tynkiem. Maciej Dowbor przyznał, że do przeprowadzki jeszcze daleka droga:

Choć temat budowy jest już od połowy lipca, to nie mieszkamy tam i długo jeszcze nie będziemy mieszkali. Jest szansa, że Boże Narodzenie 2021 spędzimy w nowym domu - zdradził dziennikarz.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Koroniewska dodała, że nie spodziewała się, iż budowa domu niesie ze sobą aż tyle problemów:

Weszliśmy tutaj dzisiaj i ja już jestem załamana - podsumowała żartobliwie.
 

Mimo że wnętrza nie są jeszcze gotowe, widzowie już mogli podziwiać ogromne przestrzenie domu Joanny i Macieja. W ich gniazdku nie brakuje dużych okien, które gwarantują doskonałe oświetlenie. W budynku znajduje się dwustanowiskowy garaż - spełnienie marzeń prezentera. Jego żona najbardziej chciała mieć przestronną garderobę na swoją pokaźnych rozmiarów kolekcję ubrań. Część piwnicy domu jest przeznaczona na studio nagraniowe, gdzie para będzie kręciła materiały na YouTube.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w nowym domuJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor w nowym domu Screen YouTube/Dowbory Be Happy

Joanna i Maciej zarejestrowali również spotkanie z architektką wnętrz, która pomaga im w urządzeniu własnych czterech kątów. Niestety, podczas spotkania wizualizacyjnego nie padły żadne konkrety dotyczące stylu, w jakim zostanie urządzony dom. Koroniewska zdradziła jedynie, że można spodziewać się dość eklektycznych rozwiązań:

To jest projekt trochę hotelowy, trochę nowoczesny, trochę elegancki - przyznała aktorka.

Architektka dodała, że pragnie połączyć stare z nowym:

Wnętrze bardzo nowoczesne z pewnymi powrotami do przeszłości.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z budowy ogromnego domu Koroniewskiej i Dowbora. Robi wrażenie?

 
Więcej o: