Maciej Dowbor kłóci się z Joanną Koroniewską o budowę domu: Moja żona kupuje dom, jak ja bułki: "O, ładny dom, kupuję"

Gwiazdorska para zdradziła, że podejmowanie decyzji o zagospodarowaniu wspólnej przestrzeni to najprostszy sposób na... zerwanie!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są nad wyraz aktywnymi w mediach społecznościowych gwiazdami. Małżeństwo uwielbia stroić żarty z siebie nawzajem i dogryzać sobie w komentarzach. W swoje "gry małżeńskie" często angażują osoby trzecie. Ostatnio w udawanej kłótni pary uczestniczyła na przykład Ola Kot, a śmiechom nie było końca. Niedawno Maciej szydził też z żony, która w jednej ze starych scen serialu "M jak Miłość" pucowała blaty do błysku:

Co za precyzja, jaka koncentracja. Uwagę zwraca zaangażowanie i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Ktoś tu marnuje swój potencjał. Ja rozumiem, że od tej sceny z "M jak miłość" minęło pewnie z 18 lat, niemniej jednak liczę, że jutro zademonstrujesz swój nieodkryty przede mną talent u nas w domu - pisał wówczas na swoim profilu na Instagramie Dowbor.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Nie przewidział, że niewinne żarciki już niedługo przerodzą się w prawdziwe "piekło".

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor budują dom

Koroniewska i Dowbor jakiś czas temu postanowili odmienić swoje życie, a ten wdrażanie tego cudownego planu rozpoczęli od zmiany miejsca zamieszkania i otoczenia. Jak zdradzili w rozmowie z "Życiem na Gorąco", już na samym początku pojawiły się schody - choć nie stały jeszcze nawet fundamenty:

Moja żona kupuje dom, jak ja bułki: "O ładny dom, kupuję". Zmienimy coś w naszym życiu, ponadto dobrze się już znamy, więc spokojnie poradzimy sobie z tym - żartuje Dowbor.

Prezenter telewizyjny dodał również, że nie zdawał sobie sprawy z tego, że urządzanie domu może być tak konfliktogenne:

Nie spodziewałem się, że będzie to prawdziwy armagedon. Wielka budowa, gdzie powstaje wiele domów, właśnie stanęła, bo pani Koroniewska nie może zdecydować się, gdzie będzie toaleta - mówi.

Joanna ma zgoła inne zdanie. Według niej to zachcianki jej męża generują kłótnie:

Na stare lata Maciej chce sobie kupić stare porsche, dlatego jego zdaniem garaż musi być duży - śmieje się Koroniewska i dodaje, że ona z kolei wolałaby większy salon kosztem garażu.

Pod koniec rozmowy z tygodnikiem Maciej Dowbor zdradził przepis na szybki rozwód:

Jeżeli ktoś planuje się rozstać, rozwieść, zniszczyć przez lata budowany związek, jest na to bardzo prosty sposób, wybudujcie sami dom - mówi.

Lubicie ich poczucie humoru?

Więcej o: