Dowbor wyśmiał Koroniewską. Posłużył się dawnymi kadrami z "M jak miłość". Ironizuje: Co za precyzja

Na instagramowym profilu Macieja Dowbora pojawił się post, w którym prezenter zadrwił ze swojej żony. Nie obyło się bez odpowiedzi Joanny Koroniewskiej.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor stanowią jedno z najbardziej radosnych małżeństw polskiego show biznesu. Znani są z dystansu do siebie, którym nie raz bawili obserwatorów. Tym razem prezenter postanowił publicznie zadrwić z żony i opublikował na swoim instagramie kadry z serialu "M jak miłość", na których widzimy sprzątającą Joannę Koroniewską, która przez lata wcielała się w rolę Małgosi Mostowiak.

Zobacz wideo

Koroniewska niechętnie wraca do czasów pracy na planie serialu. Mimo sławy, którą przyniosła jej rola córki Mostowiaków, aktorka chce się teraz skupić przede wszystkim na życiu rodzinnym. Jak wyznała w rozmowie z Jastrząb Post, nie zamierza wracać do "M jak miłość" mimo licznych propozycji. Sytuację postanowił wykorzystać Maciej Dowbor, który zaśmiał się na Instagramie z dawnej roli żony.

Maciej Dowbor wyśmiał Joannę Koroniewską. Odpowiedziała

Na instagramowym profilu Macieja Dowbora pojawiły się sceny z "M jak miłość" z udziałem Joanny Koroniewskiej. Prezenter z uśmiechem wspomniał dawne lata. Na zrzutach ekranu widzimy Małgosię Mostowiak, która sprząta z dużym zaangażowaniem.

Co za precyzja, jaka koncentracja. Uwagę zwraca zaangażowanie i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Ktoś tu marnuje swój potencjał. Ja rozumiem, że od tej sceny z "M jak miłość" minęło pewnie z 18 lat, niemniej jednak liczę, że jutro zademonstrujesz swój nieodkryty przede mną talent u nas w domu. Z całym szacunkiem dla Małgosi Rozenek, ale to jest właśnie prawdziwa Perfekcyjna Pani Domu tylko, że dotychczas skutecznie się kamuflowała. Że ja nie zdawałem sobie sprawy, jaki skarb mam pod jednym dachem. Dzieci już zaczęły robić bałagan, coby Mamusia mogła się wykazać - ironizował Dowbor.
 

Niedługo później na Instagramie pojawiła się odpowiedź samej Koroniewskiej. Gwiazda dodała swoje zdjęcie z Teatru Komedia oraz udostępnione przez męża screeny.

Skoro z taką łatwością i lekkością mnie oznaczasz, jednocześnie drwiąc z MOJEJ jakby nie było PRACY, nieważne kiedy ona miała miejsce i skoro ja, jak zresztą widzisz na załączonym obrazku, ZNOWU w pracy jestem a wokoło CZYSTO i schludnie - mam wielką nadzieję, że wokół CIEBIE jest równie przejrzyście - dobrze, że droga z teatru do domu jest daleka. Ironia, ironią, ale KTOŚ tutaj CIĘŻKO pracuje, więc mam nadzieję, że DOM będzie błyszczał - odpowiedziała również z ironią gwiazda "M jak miłość".
 

Joanna Koroniewska spełnia się zawodowo i potrafi łączyć pracę z życiem prywatny, a wyżej zamieszczone docinki między małżonkami nie są nowością. Fani jednak doskonale wiedzą, że są to żarty i śmieją się wraz z Joasią i Maciejem.

Więcej o: