Joanna Koroniewska wypoczywa nad Bałtykiem na materacu w kształcie muszli. "Cóż za perła oceanu"

Joanna Koroniewska podzieliła się zdjęciem prosto znad polskiego morza. Uwagę fanów przyciągnął materac.

Joanna Koroniewska ostatnimi czasy jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często wrzuca posty przedstawiające jej życie prywatne. Niedawno aktorka wybrała się na urlop nad polskie morze. Na swoim instagramowym profilu opublikowała kilka fotek. 

Joanna Koroniewska na materacu w kształcie muszli. Została porównana do perły

Choć Joanna Koroniewska dała się poznać jako fanka aktywnego wypoczynku, którą bez wątpienia jest, tym razem postawiła na prawdziwy relaks wśród morskich fal. Na najnowszych zdjęciach możemy zobaczyć, jak aktorka odpoczywa na materacu w kształcie muszli. W opisie fotografii aktorka pożaliła się na pogodę, która wydaje się być bardzo zmienną. Nie ma co się załamywać, taki przecież urok wakacji w Polsce!

Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska Joanna Koroniewska - instagram

Rano lampa, a teraz burze i deszczyk. Ale nie ma to jak dobry humor nad morzem. Co może mi go poprawić? Piszcie, a nuż, widelec skorzystam - napisała pod postem na Instagramie. 

Jak widać na fotografii, Joannie udało się w pełni skorzystać ze słońca. Obserwatorzy docenili jej strój kąpielowy. Nie przeszli obojętnie także obok dmuchanej muszli, w której pozowała aktorka. Nie tylko pochwalili wyjątkowy materac, ale też jednogłośnie nazwali Joannę perłą. 

Prawdziwa perła.
Jaka perełka w muszelce.
Cóż za perła oceanu.

Wśród komentarzy nie zabrakło innego porównania, które również może przyjść na myśl po obejrzeniu najnowszych zdjęć Joanny. Mowa oczywiście o narodzinach Wenus. Niektórzy dostrzegli podobieństwo między aktorką w muszli a słynnym obrazem Sandro Botticelli "Narodziny Wenus". Trafne skojarzenie?

Joasi życzymy miłego wypoczynku i dużo słońca.

Więcej o:
Copyright © Agora SA