Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż imprezowali z Dowborami. Uwagę zwraca duży brzuch gwiazdy. Poród coraz bliżej

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan spędzili wolne chwile w towarzystwie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Spotkanie uwiecznili wspólną fotką.

Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży i razem z mężem Rafałem spodziewa się narodzin drugiego dziecka. Para ma już córkę Hanię i na razie trzyma płeć drugiej pociechy w tajemnicy. Patrząc jednak na obecne rozmiary jej brzucha, możemy wywnioskować, że niedługo ją poznamy. Aktorka właśnie pokazała nowe zdjęcie i widać wyraźnie, że poród coraz bliżej.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan w samej bieliźnie podkreśla ciążowe krągłości. Do sieci wyciekły efekty sesji zdjęciowej aktorki

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan" prawie popłakała się na wieść, o zawieszeniu "TzG

Basia Kurdej-Szatan imprezuje z Dowborami

Aktorka i jej mąż spotkali się z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem. Jak wynika z instagramowego wpisu Joanny, do Basi i Rafała wpadli tylko na bezę, a skończyło się na wielkim grillowaniu.

Wpadliśmy krótko na bezę, a skończyło się wielkim grillowaniem. Ostatnie wspólne spotkanie odbyło się na Fuerteventura, a dzisiaj w końcu na polskiej ziemi. Zaskakująco równie ciepło było u nas - napisała Joanna Koroniewska w opisie do zdjęcia.

Uwagę zwraca jednak przede wszystkim fotografia, na której dwie rodziny siedzą na tarasie. Wszyscy uśmiechają się, prezentując dobre nastroje, a Basia Kurdej-Szatan trzyma się za naprawdę już duży brzuch ciążowy.

 

To samo zdjęcie znalazło się także na jej profilu, a tam nie zabrakło w komentarzach zachwytów nad jej wyglądem i stanem.

Promieniejesz kochana.
Ślicznie ci z tym brzuszkiem.
Jaki piękny brzusio - piszą fanki.

Zarówno Basia Kurdej-Szatan, jak i Joanna Koroniewska, w opisach do zdjęć wspomniały wyjazd na Fuertaventurę. Obie rodziny spotkały się tam w czasie ferii zimowych. Już wtedy Basia była w ciąży, ale jeszcze ukrywała ją przed światem.

 
Więcej o: