Barbara Kurdej-Szatan w samej bieliźnie podkreśla ciążowe krągłości. Do sieci wyciekły efekty sesji zdjęciowej aktorki

Barbara Kurdej-Szatan jest w zaawansowanej ciąży, a jej brzuch staje się coraz większy. Nic dziwnego, że aktorka zdecydowała się uwiecznić ten moment i zafundowała sobie sesję zdjęciową.

Od kiedy Barbara Kurdej-Szatan publicznie ogłosiła, że po raz drugi zostanie mamą, chętnie chwali się na Instagramie zdjęciami, na których widać jej ciążowe kształty. Jakiś czas temu gwiazda "M jak miłość" opublikowała efekty amatorskiej ciążowej sesji zdjęciowej (więcej na ten temat TUTAJ). Teraz okazuje się, że aktorka postanowiła oddać się w ręce profesjonalistów i na przepięknych zdjęciach uwiecznić czas, kiedy była w ciąży. 

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan będzie miała drugie dziecko. Jeszcze niedawno Rafał Szatan tak unikał odpowiedzi na pytania o ciążę

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan urodzi drugie dziecko. Jak na wieść o ciąży zareagowała jej ośmioletnia córka?

Barbara Kurdej- Szatan w odważnej ciążowej sesji zdjęciowej

Barbara Kurdej-Szatan prawdopodobnie niebawem pochwali się fanom serią profesjonalnych zdjęć, na których podkreśliła swoje ciążowe kształty. Jednak już teraz wiadomo, jak wyglądały kulisy profesjonalnej ciążowej sesji zdjęciowej aktorki. Wszystko dlatego, że wybrane ujęcia pojawiły się na InstaStories fotografki, Katarzyny Milewskiej, która podjęła się pracy z ciężarną Kurdej-Szatan. Fotografie już zniknęły z mediów społecznościowych kobiety, ale jak wiadomo w sieci nic nie ginie. Trzeba przyznać, że zdjęcia są naprawdę odważne, bo aktorka odsłania brzuch, pozując w garniturze czy samej bieliźnie. 

Myślicie, że aktorka zaskoczy internautów, chwaląc się jeszcze innymi ujęciami? Przypomnijmy, że na pamiątkowe zdjęcia z czasów ciąży zdecydowała się także Małgorzata Rozynek, która pozowała z końmi.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Barbara Kurdej-Szatan już szuka niani dla drugiego dziecka. "Nie może pozwolić sobie na długi urlop"