Barbara Kurdej-Szatan urodzi drugie dziecko. Jak na wieść o ciąży zareagowała jej ośmioletnia córka?

Barbara Kurdej-Szatan już za cztery miesiące przywita na świecie drugie dziecko. Jak na tę wieść zareagowała jej ośmioletnia córka?

Na początku maja Barbara Kurdej-Szatan ogłosiła radosną nowinę. Aktorka potwierdziła namnażające się od kilku tygodni informacje i zdradziła publicznie, że jest w piątym miesiącu ciąży. Opublikowała w sieci piękne zdjęcie, do którego zapozowała z mężem. Teraz zdradziła, jak na wieść o jej stanie błogosławionym zareagowała córka.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan będzie miała drugie dziecko. Jeszcze niedawno Rafał Szatan tak unikał odpowiedzi na pytania o ciążę

Jak córka Basi i Rafała Szatanów zareagowała na wieść, że zostanie starszą siostrą?

W zeszłym tygodniu Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w instagramowej rozmowie z serwisem "Party". Aktorka opowiedziała, jak czuje się w stanie błogosławionym i jak na wieść o jej ciąży zareagowała córka, Hania.

Była przeszczęśliwa, bo od dawna chciała mieć rodzeństwo i czekała cierpliwie. Najpierw niecierpliwie, bo wypytywała się co chwilę, potem odpuściła. Nic nie wskórała przez jakiś czas, ale w końcu się udało i była bardzo szczęśliwa. Teraz czeka, całuje brzuszek, mówi do niego, co jest bardzo urocze. Hania jest bardzo opiekuńcza i myślę, że będzie cudowną siostrą - stwierdziła gwiazda.

Przypomnijmy, Hania ma osiem lat i przyszła na świat w momencie, kiedy Kurdej-Szatan występowała z mężem z muzycznym show TVN-u, "X Factor". Aktorka nie ukrywa jej twarzy. Hania często była widywana na przykład w zeszłym sezonie podczas odcinków na żywo "Tańca z gwiazdami", gdzie występowała jej mama. Ciekawe, czy gwiazdorska para zdecyduje się również na pokazywanie twarzy drugiej pociechy.

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, jakie ma ciążowe zachcianki. Każda mama ją zrozumie. ''Też tak miałam''

Więcej o:
Komentarze (2)
Barbara Kurdej-Szatan urodzi drugie dziecko. Jak na wieść o ciąży zareagowała jej ośmioletnia córka?
Zaloguj się
  • cerrie35

    Oceniono 1 raz 1

    No szczerze mówiąc dziwne by było gdyby dziewczynka się nie ucieszyła na wieść, że będzie miała rodzeństwo. Teraz redaktorzy plotucha mogą Pani Szatan zapytać się, czy jej córka chciałaby mieć brata czy siostrę. I cyk, już będzie następny pseudo news na plotucha.

  • i.will.be.gentle

    Oceniono 2 razy 0

    rozumiem, że po akcji z debilnym czelendżem Kurdej szatan ociepla swój wizerunek córką? słabe to...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX