"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan w serialu też zajdzie w ciążę. I to za "pierwszym razem"

"M jak miłość". Po wakacjach na telewidzów czekają nowe odcinki serialu. Twórcy zaplanowali dla granej przez Barbarę Kurdej-Szatan postaci bardzo emocjonujący wątek. Chodakowska będzie w ciąży ze swoim sąsiadem!

"M jak miłość" już od prawie dwudziestu lat pojawia się na antenie TVP 2. Fenomenem jest fakt, iż sympatia widzów do bohaterów i całego serialu nie słabnie. Jest w tym oczywiście ogromna zasługa aktorów, lecz wiele w tej kwestii producenci zawdzięczają również scenarzystom. Od dwóch dekad zaskakują oni odbiorców i wywołują w nich silne emocje. Twórcy nie zawiedli także przy przygotowaniu odcinków, które obejrzymy już po wakacjach! Czego możemy się spodziewać?

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan o odejściu z "M jak miłość"

"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan w ciąży również w serialu

Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się pogłoski o tym, jakoby odgrywająca postać Joasi Barbara Kurdej-Szatan miała odejść z "M jak miłość". Nic jednak bardziej mylnego. Zarówno aktorka, jak i producentka serialu, stanowczo zaprzeczyły tymże doniesieniom.

To nieprawda - oznajmiła Karolina Baranowska.

Miłośnicy Joanny Chodakowskiej mogą więc odetchnąć z ulgą. Jak donosi Świat Seriali, wątek tej postaci pojawi się w powakacyjnych odcinkach i zostanie rozwinięty w bardzo emocjonujący sposób. Portretowana przez Barbarę Kurdej-Szatan bohaterka zajdzie w ciążę! Ojcem dziecka będzie nie kto inny, jak jej sąsiad, Michał (Paweł Deląg). Ich pierwszy seks okaże się więc być niezwykle owocny.

 

Warto dodać, że takie poprowadzenie wątku Joanny Chodakowskiej miało związek z życiem prywatnym Barbary Kurdej-Szatan. Przypomnijmy, że sama aktorka również jest w stanie błogosławionym i to już od koło pięciu miesięcy. Chcąc kontynuować ukazywanie losów serialowej postaci, scenarzyści musieli więc przystać na ciążę Asi.

Zobacz także: Fani seriali TVP doczekają się nowych odcinków. Ekipy filmowe wracają na plan zdjęciowy.