Fani seriali TVP doczekają się nowych odcinków. Ekipy filmowe wracają na plan zdjęciowy

Prace na planach zdjęciowych kilka tygodni temu zostały wstrzymane ze względu na obostrzenia wprowadzone w kraju. Ekipy seriali Telewizji Polskiej już wróciły do pracy.

Ostatni czas był bardzo trudny dla wielu Polaków. Przez wprowadzone zakazy, mocno ucierpiała kultura. Zamknięte kina, odwołane spektakle i wstrzymane prace na planach zdjęciowych dały w kość artystom i właścicielom instytucji kulturalnych. Wstrzymano albo zakończono emisje seriali, jednak Aldona Niewiadomska, przedstawicielka firmy produkującej seriale dla TVP, przekazała dobrą wiadomość. Aktorzy produkcji Telewizji Polskiej wracają na plan. 

ZOBACZ: Aktorzy "M jak miłość" wracają na plan. Przez pandemię obsada będzie jednak niepełna. Jedna z gwiazd "ma problem"

Zobacz wideo Wizjoner, poliglota, "o takie Polskie walczył"! Portret Jacka Kurskiego

Ekipy serialowe wracają na plan zdjęciowy

Aldona Niewiadomska, przedstawicielka MTL Maxfilm i Artramy, które produkują popularne seriale TVP, w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl powiedziała, że prace na planach zdjęciowych zostały wznowione. 

Od poniedziałku 18 maja realizowane są zdjęcia do nowych odcinków seriali "M jak miłość" i "Na sygnale". Nagrania odbywają się w nowym rygorze sanitarnym - zapewniła Aldona Niewiadomska w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

Portal ustalił, że ekipy "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe" najprawdopodobniej wrócą na plan pod koniec maja. Odcinki "M jak miłość", "Na sygnale", "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe", które są realizowane teraz, trafią na antenę dopiero w jesiennej ramówce 2020 roku.

W planach emisji "M jak miłość" i "Barw szczęścia" nie było żadnych zmian. Obie ekipy przed wybuchem pandemii skończyły nagrywać zdjęcia do tego sezonu, więc koronawirus "zaskoczył nas" podczas planowanej międzysezonowej przerwy - powiedziała przedstawicielka MTL Maxfilm i Artramy.

Finałowy odcinek "M jak miłość" zostanie wyemitowany 26 maja, zaś "Barw szczęścia" 5 czerwca. 

Więcej o: