"M jak miłość". Michał zgwałci Joasię? Mężczyzna zatai przed nią śmierć ukochanego

Wielkie zmiany nastały nie tylko w życiu Barbary Kurdej-Szatan, ale również granej przez nią Joanny w "M jak miłość". Chodakowska mimo woli prześpi się ze swoim sąsiadem?

Już za tydzień telewizyjna dwójka wyemituje ostatnie odcinki "M jak miłość" przed wakacyjną przerwą. Emocji nie zabraknie. Czy Joasia Chodakowska (Barbara Kurdej-Szatan) znajdzie się w niebezpieczeństwie? Michał (Paweł Deląg) straci nad sobą panowanie. Do jakich zachować będzie w stanie się posunąć?

Zobacz wideo Z kim z serialu "M jak miłość" spała Anna Mucha? Aktorka nagrała zabawny filmik

"M jak miłość". Chodakowska zostanie zgwałcona i zajdzie w ciążę?

Jak to zwykle bywa z serialami, najbardziej emocjonujące momenty scenarzyści zostawiają na sam koniec. W 1521. odcinku poznamy drugą, niekoniecznie dobrą twarz Michała Ostrowskiego. Mężczyzna, który do tej pory był kochany, odpowiedzialny i czekał, aż Chodakowska zakocha się w nim, straci cierpliwość.

Jesteś cholernym tchórzem! - wykrzyczy pisarz ukochanej, kiedy ta znów nie pozwoli mu się pocałować.

Ostrowski wpadnie w szał i... no właśnie. Tego twórcy produkcji nie zdradzają, ale możemy domyślać się, że mężczyzna będzie chciał zgwałcić Chodakowską.

Michał myśli tylko o sobie. Joasia się na niego wścieknie! - mówi gwiazda o swojej bohaterce.
 

Jest też coś jeszcze. Zakochany pisarz powieści kryminalnych nie poinformuje Joasi, że zmarł Leszek (Sławek Uniatowski), który był niejako głównym powodem, dla którego Chodakowska nie mogła zakochać się w Michale. Jedno jest pewne, ulubiona bohaterka widzów będzie musiała zajść w ciążę, ponieważ w stanie błogosławionym Barbara Kurdej-Szatan jest już od ponad pięciu miesięcy.

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan wyznała, dlaczego tak długo ukrywała ciążę. ''Obawiałam się, czy wszystko będzie dobrze''