Barbara Kurdej-Szatan prezentuje ciążowe krągłości w samym staniku. "Zabijanie nudy"

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się zdjęciem, na którym ukazuje swoje ciążowe krągłości w pełnej okazałości.

Kilka dni temu Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się światu, że wraz z mężem Rafałem spodziewają się drugiego dziecka. O kolejnej ciąży aktorki mówiło się już od dawna, a sama zainteresowana nie ukrywała przed mediami, że stara się o drugie dziecko, co tylko zwiększyło zainteresowanie. Teraz dumna aktorka coraz chętniej chwali się swoim szczęściem na Instagramie. Zamieściła zdjęcia, na których widzimy jej ciążowy brzuch. 

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan wyznała, dlaczego tak długo ukrywała ciążę. ''Obawiałam się, czy wszystko będzie dobrze''

Barbara Kurdej-Szatan pokazuje ciążowy brzuch w samym staniku 

Aktorka długo starała się zajść w ciążę, więc nic w tym dziwnego, że tak chętnie chwali się swoim szczęściem. Kilka dni temu mogliśmy zobaczyć jej wspólną fotkę z mężem, na której już było widać mocno zaokrąglony brzuch. Tym razem Barbara Kurdej-Szatan poszła o krok dalej i pokazała swoje krągłości bez koszulki. Zdjęciami z ciążowej sesji wśród drzew pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Autorką fotografii jest jej siostra - Katarzyna Kurdej. 

Kwarantannowe zabijanie nudy i pamiątki - napisała pod zdjęciem aktorka. 
 

Fani jak zwykle nie zawiedli i gromko komplementowali aktorkę. Podobnie jak jej koleżanki z branży. Paulina Krupińska, Joanna Racewicz, Ada Fijał, czy Monika Mazur również nie omieszkały pochwalić aktorki. 

Ulala. Mamasita. 
Cudna. 
Pięknota - pisały pod zdjęciem. 

Zdjęcia są piękne i mamy nadzieję, że będzie ich więcej. 

RG

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan