Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel tańczą z Dowborami w słusznej sprawie "Oj, było bosko"

Katarzyna Cichopek na Instaramie pochwaliła się nagraniem, na którym tańczy wraz z mężem, Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem.

Katarzyna Cichopek jest bardzo aktywna nie tylko na Instagramie, ale również na TikToku. Aktorka wraz z mężem chętnie prezentuje taneczne wygibasy właśnie na tej platformie. Tym razem pochwaliła się wspólnym układem tanecznym z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem. Wszystko w słusznej, dobroczynnej sprawie. 

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Cichopek flirtuje z mężem na Instagramie. Marcin Hakiel obsypuje ją komplementami. "Moja gorąca żonka"

Cichopki tańczą z Dowborami

Mała Tosia choruje na rdzeniowy zanik mięśni, a leczenie tej ciężkiej choroby w Stanach Zjednoczonych jest bardzo drogie, ponieważ kosztuje ponad 9,5 miliona złotych. W Internecie ruszyła zbiórka, o której głośno mówią również gwiazdy. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wspólnie z Katarzyną Cichopek i Marcinem Hakiel zatańczyli specjalnie dla Tosi, a to wszystko dlatego, że ich obserwatorzy wsparli akcję. 

Dowbory Challenge completed. Wpadajcie na mój profil na TikToku, żeby zobaczyć rezultaty wygibasów Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Wszystko to dla @ocalictosie_stopsma. Dziękujemy, że wpłaciliście 10 tys. zł. Suma do zebrania jest nadal ogromna, więc proszę, wspierajcie Tosię nieustannie. Ale Kochani, kto jak nie my...- czytamy pod postem Kasi Cichopek. 
 

Podrygi taneczne bardzo spodobały się Joannie Koroniewskiej, o czym ta dała znać w komentarzu pod postem.

Oj było bosko, a odcinek będzie dostępny za niecałe pół godziny. Dziękujemy - dodała aktorka. 

Taniec może się komuś podobać lub nie, jednak najważniejsze, że dzięki niemu udało się zebrać niemałą sumę na pomoc chorej Tosi. Jeśli macie ochotę również ją wesprzeć, możecie wpłacić dowolną sumę, klikając TUTAJ

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przyłapana na tańcu w słuchawkach