Joanna Koroniewska skończyła 42 lata. Co za impreza! Wpadły m.in. Socha i Chodakowska. Postawiły na szalone stylizacje

27 maja Joanna Koroniewska skończyła 42 lata. Znane koleżanki wpadły na wystrzałowe przyjęcie. Wszystkie się przebrały! Wpadła nawet Chodakowska.

W środę na Instagramie Joanny Koroniewskiej i jej medialnych koleżanek pojawiło się mnóstwo zdjęć oraz nagrań z jej przyjęcia urodzinowego. Aktorka skończyła 42 lata i zorganizowała imprezę na warszawskim Wilanowie. Małgorzata Socha z różowymi pasemkami wygląda bosko!

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska ze znanymi koleżankami na swoim przyjęciu urodzinowym

Na urodziny do byłej gwiazdy "M jak miłość" wpadła cała śmietanka polskiego show-biznesu. W ogrodzie u Dowborów bawiły się: Małgorzata Kożuchowska, Ewa Chodakowska, Majka Jeżowska, Magdalena Schejbal, Ada Fijał, czy Małgorzata Socha. Stylizacje pań wzorowane były na te z lat 80.

Kochani, to były fantastyczne urodziny! Dziękuję przeogromnie mojej „filmowej” ekipie przecudownych super hiper koleżanek - napisała solenizantka pod jednym z postów.
 

Kożuchowska wskoczyła w turkusową, plisowaną spódniczkę, Socha w fioletowe legginsy, a Jeżowska w tęczową kiecuchę. Uwagę zwracają też fryzury. Zaskoczyła solenizantka, która postawiła na loczki i gwiazda "Przyjaciółek" z różowymi pasemkami. Nie mamy wątpliwości, że panie bawiły się przednio! Warto jednak dodać, że tak efektowne przyjęcie to nie przypadek. Jakiś czas temu podobne zorganizowała Kożuchowska. Zaprosiła koleżanki do świata "Alicji z Krainy Czarów". Wszystko po to, by wesprzeć charytatywną akcję małej Tosi, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Jeśli i Wy chcielibyście pomóc chorej dziewczynce, możecie to zrobić TUTAJ. Liczy się każda złotówka.

Tymczasem Joasi życzymy dużo zdrowia!

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Hyży świętuje urodziny męża. Opublikowała przejmujące życzenia i dodała ich ostatnie wspólne zdjęcie - sprzed roku

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.