Katarzyna Dowbor jako dwudziestolatka. Opublikowała zdjęcie sprzed 41 lat. "Tylko fryzura inna"

Katarzyna Dowbor opublikowała w sieci zdjęcie, które zostało wykonane dokładnie 41 lat temu. Bardzo się zmieniła?

Katarzyna Dowbor co jakiś czas raczy fanów na Instagramie archiwalnymi fotografiami. Tym razem jednak cofnęła się w czasie prawie o pół wieku. Zdjęcie pojawiło się w sieci za sprawą "Domówki u Dowborów", którą od pewnego czasu organizuje Maciej Dowbor razem ze swoją ukochaną, Joanna Koroniewską. Para prowadzi transmisje na Instagramie i gości podczas nich sławne osoby. Teraz jednym z nich była mama prezentera Polsatu, Katarzyna Dowbor. Z tej okazji chciała pokazać archiwalne zdjęcia pierworodnego. Zamiast jego fotografii znalazła swoje sprzed 41 lat. Była wtedy dwudziestolatką.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Katarzyna Dowbor na starym zdjęciu

Zdjęcie możemy zobaczyć na Instagramie dziennikarki. Okazuje się, że Katarzyna Dowbor pozuje na nim razem ze swoją mamą.

Przed dzisiejszą domówką u Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora szukałam w starym albumie zdjęć Maćka, by dać mu je oczywiście w prezencie. I trafiłam na taką perełkę - moje zdjęcie z mamą. 1979 rok. Miałam wtedy 20 lat. Taka była wtedy moda! Nic się nie zmieniłam, prawda? - podpisała zdjęcie.

 

Nic dziwnego, że pod postem pojawiła się masa komentarzy i komplementów. W końcu widok dwudziestoletniej Katarzyny Dowbor jest naprawdę rzadki.

Nic, a nic się nie zmieniłaś. No może tylko fryzurka inna.

Super! A Maciek mega do babci podobny.

Która mama, a która córka? - czytamy.

Swój komentarz zostawiła także synowa gwiazdy:

Pięknie, pięknie.

Naszym zdaniem czas dla gwiazdy zdecydowanie się zatrzymał. Jakie jest wasze zdanie?

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Dowbor składa wzruszające życzenia córce. Marysia skończyła 21 lat i coraz bardziej przypomina znaną mamę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.