Katarzyna Dowbor podzieliła się zdjęciami sprzed lat. Jak wyglądała w młodości? Pięknie! "Pani się nie zmienia"

Katarzyna Dowbor co jakiś czas raczy swoich fanów na Instagramie archiwalnymi fotografiami, które tworzą piękną sklejkę wzruszających wspomnień z młodości dziennikarki. Tym razem opublikowała zdjęcie na koniu! Bardzo się zmieniła?

Katarzyna Dowbor jest obecna w mediach już od wielu lat, a czas jakby się dla niej zatrzymał. Dziennikarka wciąż wygląda kwitnąco oraz nadal aktywnie i z chęcią garnie się do zawodowych obowiązków. Dodatkowo stara się jak najczęściej spełniać swoje życiowe pasje, do których należy między innymi jazda konno. Na Instagramie opublikowała archiwalne fotografie z okazji Ogólnopolskiego Dnia Konia i tym samym pochwaliła się sportowymi osiągnięciami z młodości i nienagannym wyglądem. Fani gwiazdy uważają, że w ogóle się nie zmieniła!

Katarzyna Dowbor w młodości

Trudno się dziwić, że życie rodziny Dowborów jest na świeczniku, skoro zarówno Katarzyna, jak i jej syn Maciej razem z popularną żoną, Joanną Koroniewską - nieustannie są obecni w mediach. Aktywnie udzielają się również na platformach społecznościowych, publikując materiały i fotorelacje wyciągnięte wprost z rodzinnego albumu. Ostatnio prowadząca program "Nasz nowy dom" zdecydowała się na zaprezentowanie swojego ogródka, a teraz udostępniła zdjęcia sprzed lat. Wpisem na Instagramie nawiązała do swojej najważniejszej pasji i świętowała Ogólnopolski Dzień Konia, wykazując niezwykłą więź z tymi zwierzętami.

Dziś jest Ogólnopolski Dzień Konia, dlatego specjalnie dla Was mam kilka archiwalnych zdjęć z moją ukochaną Rodezją - czytamy na profilu Dowbor.
 

Jak wyglądała popularna dziennikarka w młodości? Widać, że również wtedy była miłośniczką kasztanowo-rudych włosów. Warto też zwrócić uwagę na sportowe osiągnięcia pani Katarzyny, która chwali się nimi na archiwalnej fotografii.

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor instagram/katarzyna_dowbor_official

Internauci nie kryją podziwu nad urodą prezenterki telewizyjnej. Zgodnie uważają, że kobieta nic się nie zmieniła.

Pani się nie zmienia - napisała jedna z fanek Dowbor.
Zawsze piękna i cudowny koń.

Wy również sądzicie, że dla tej gwiazdy czas stanął w miejscu?