Joanna Koroniewska znów w wersji "Instagram vs reality". Pozuje w kostiumie kąpielowym i stawia na naturalność

Joanna Koroniewska odnajduje się w każdej sytuacji! Aktorka udowodniła to, publikując na Instagramie dwa zdjęcia.

Coraz więcej gwiazd ze świata show-biznesu pokazuje się w naturalnych wersjach. W dobie idealnie wykadrowanych zdjęć umieszczanych na Instagramie każdemu przyda się odrobina normalności. Podobnego zdania jest Joanna Koroniewska, która opublikowała niedawno dwa zdjęcia i porównała instagramowe oczekiwania z rzeczywistością.

Zobacz wideo Koroniewska o pracy z mężem: "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ"

Joanna Koroniewska pokazała, jak wygląda pourlopowa rzeczywistość

Joanna Koroniewska jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Jej profil na Instagramie śledzi 457 tysięcy obserwatorów, a ta liczba wzrasta z dnia na dzień. Niedawno aktorka opublikowała dwa ujęcia.

Pierwsze z nich idealnie wpisuje się w standardy Instagrama. Aktorka pozuje nad morzem w stroju kąpielowym i prezentuje zgrabne ciało. Ma szeroki uśmiech, rozwiane włosy i idealnie gładką cerę. Kolejne ujęcie to pamiątka z basenu, gdzie Joanna pozuje razem z córką i pozwoliła sobie na pełen luz. Pozuje bez grama makijażu, ma związane włosy, a na jej twarzy widać zmarszczki. Od razu widać, że gwiazda dobrze czuje się w swojej skórze i pokazuje siebie w pełnej krasie. 

Instagram vs. Reality Dzień dobry Robaczki. Ja dzisiaj w plastiku, ale za to w jakim towarzystwie - napisała aktorka na profilu.
 

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielbiciele Joanny docenili, że jest szczera i pokazuje codzienne życie, które ma niewiele wspólnego z instagramową estetyką. 

Co za seksapil.
Przepiękne ujęcia!
Ale foty wchodzą - czytamy w komentarzach.

Doceniamy, że aktorka potrafi dobrze się bawić niezależnie od okoliczności - zarówno nad morzem, jak i w plastikowym basenie. Tak trzymać! 

Więcej o: