Zadowolony Maciej Dowbor pozuje ze starszą córką. Taki widok to rzadkość. "Jak szybko ten czas leci"

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska są aktywni w mediach społecznościowych, jednak fotografie z udziałem pociech to u nich niezwykła rzadkość. Zdarzają się jednak wyjątki.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie narzekają na brak zajęć. Nie złamała ich nawet nietypowa sytuacja na świecie, za której sprawą przenieśli swoją działalność do sieci. Zamiast ubolewać nad zamknięciem teatrów i wstrzymaniem produkcji telewizyjnych, zabrali się za prowadzenie kanału na YouTube. Dzięki temu uważani są za jedną z najzabawniejszych par polskiego show-biznesu.

Zobacz wideo

Maciej Dowbor na zdjęciu ze starszą córką

Wraz ze wzrostem popularności pomysłu Dowborów, zwiększyła się także liczba postów publikowanych przez parę w mediach społecznościowych. Na ich profilach przeważają zdjęcia i nagrania z dużą dozą poczucia humoru. I choć Joanna i Maciej chętnie relacjonują swoje życie na Instagramie, nie są zbyt wylewni w pokazywaniu swoich pociech. Zdjęcia dzieci to u Dowborów niezwykła rzadkość. Ostatnio Maciej zrobił jednak wyjątek i pochwalił się fotografią ze starszą córką, z którą spędza radosne chwile na Mazurach.

Pewnie zastanawiacie się, co to za tajemnicza kobieta tuli się do mnie i dlaczego nie jest to jasna blondyna?! Spoko spoko - wszystko na pełnym legalu. Dopiero na tym zdjęciu widzę, jak szybko ten czas leci. Podobno najbardziej jego upływ widać po naszych dzieciach. Ciekawe, kiedy ten rudzielec nie będzie już tak chętnie się kleił do ojca - bo to obciach, bo znajomi patrzą, bo chłopak etc etc. Na szczęście na razie wciąż stary jest choć trochę atrakcyjny - czytamy w opisie zdjęcia.

Przypomnijmy, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają dwie córki: dziesięcioletnią Janinę i dwuletnią Helenę. Jak czytamy w opisie, starsza z pociech odziedziczyła kolor włosów po babci. Zdjęcie opublikowane przez znanego prezentera szczególnie przypadło do gustu obserwatorom.

Jesteś świetnym ojcem. Myślę, że zawsze będziecie blisko.
Na żadnym innym zdjęciu nie uśmiecha się Pan tak ładnie.
Fajny tata to nigdy obciach. Super tata z Pana - pisali internauci.
 

Podzielamy zdanie obserwatorów. Musimy przyznać, że miło popatrzeć na takie zdjęcie!

Więcej o: