Poznajecie, kto kryje się pod tą burzą włosów? Dzisiaj jest znanym politykiem. "Zmieniłem się, teraz jestem przystojniejszy"

Fotografie wyciągnięte z szuflady po latach potrafią nas wprawić w zdumienie. Nie inaczej było tym razem. Gdy to zdjęcie pojawiło się w sieci, naprawdę trudno było skojarzyć, do kogo należy bujna czupryna. Zgadniecie?

Był rok 1981, kiedy na jednej z sal wykładowych Uniwersytetu Warszawskiego zrobiono to zdjęcie. Na fotografii po lewej stronie widzimy patrzącą przed siebie piękną kobietę oraz gestykulującego mężczyznę po prawej części kardu. Uwagę przyciąga zwłaszcza jego fryzura - bujne afro robi wrażenie! Poznajecie, kogo uwiecznił aparat? Oto cała historia!

Dominic D'Angelica"Top Model 2020". Dominic D'Angelica od początku wpadł w oko jury. Ma za sobą burzliwą przeszłość w USA

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Fotografia sprzed lat a na niej - znany polityk. Trudno go poznać!

Krążące po sieci zdjęcie zostało opublikowane przez prof. Jadwigę Staniszkis, która podpisała zdjęcie następującymi słowami:

Piękni młodzi. Jadwiga Staniszkis i Włodzimierz Czarzasty na UW w 1981 roku.

Tak, to właśnie tę dwójkę widzimy na fotografii. Młoda Pani Jadwiga zachwyciła nas swoją urodą! Choć lata minęły, spojrzenie i delikatny uśmiech pozostały te same. Dużo większy problem mieliśmy z rozpoznaniem Włodzimierza Czarzastego. Trzeba przyznać, że jego zmiana jest ogromna.

Zmieniłem się, teraz jestem przystojniejszy - żartobliwie komentuje swój wizerunek Czarzasty w rozmowie z "Faktem".

Niestety, bo bujnych lokach na głowie polityka brak śladu. Choć jednak Czarzasty wygląda zupełnie inaczej, jego poglądy od tamtych czasów nie uległy zmianie.

Dominic i Stefan D'AngelicaDominic z "Top Model" ma na koncie wyrok za seks z nieletnią. Jego brat chce wyjaśnić te sprawę

Jadwiga Staniszkis i Włodzimierz Czarzasty wspominają dawne czasy

Zdjęcie, które zrobiło sensację w sieci zostało zrobione w Audytorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego, podczas konferencji naukowej.

Czarzasty, który był wtedy działaczem na Uniwersytecie w jakiejś lewicowej organizacji młodzieżowej... Szczegółów nie pamiętam - zdradziła pani profesor w "Fakcie".

Więcej detali z tego wydarzenia podał Włodzimierz Czarzasty, wspominając, że organizował to spotkanie, które dotyczyło "Października 1956". Sesja powstała dzięki Komisji Szkolenia Socjalistycznego Związku Studentów Polskich.

To była taka burza naukowa. To było bardzo ciekawe, bo to był rok taki jaki był, a dostaliśmy na to zgodę. I wtedy pani Staniszkis miała w ramach tej sesji wykład, o który ją poprosiłem. Dotyczył pozycji opozycji w Polsce. Pamiętam, była pełna sala ludzi, kilka tysięcy, co było ciekawe w kontekście roku, w którym się to działo. Bo to mądra, rozsądna babka. Jej diagnozy, dotyczące przyczyn kryzysów w Polsce ludowej po 45. roku były i są bardzo wysoko oceniane - wspomina wykład prof. Staniszkis Czarzasty.

Włodzimierz Czarzasty podczas wyborów parlamentarnych w 2019 roku po raz pierwszy uzyskał mandat posła. Polityk startował z listy SLD, której to jest przewodniczącym.