"Top Model 2020". Dominic D'Angelica "skazany za przestępstwo na tle seksualnym" w USA? Wypłynęła przeszłość mężczyzny

Finał 9. edycji "Top Model" zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem jeden z finalistów - Dominic D'Angelica - musi mierzyć się ze swoją przeszłością.

Finał "Top Model" 2020". Już w najbliższą niedzielę widzowie będą mogli zobaczyć finał 9. edycji programu "Top Model". O tytuł najlepszego modela lub najlepszej modelki powalczy aż czterech uczestników. Jednym z nich jest Dominic D'Angelica - najbarwniejsza postać tego sezonu. Tymczasem dzień przed finałem na jaw wychodzi jego kryminalna przeszłość sprzed dekady. Dominic miał zostać skazany i odbyć karę za przestępstwo na tle seksualnym.

Zobacz wideo Wyznania uczestników Top Model w Kole Plotka

Informacje o wyroku i karze, jakiej został poddany Dominic, krążą po polskich mediach społecznościowych od kilkunastu godzin. W oficjalnych rejestrach skazanych hrabstwa Amador (stan Kalifornia) widnieją jego dane. Okazuje się, że Dominic D'Angelica odbył karę (odwieszoną z zawieszenia przez popełnienie następnego przestępstwa) za przestępstwo na tle seksualnym - miało to być odbycie seksu oralnego z osobą nieletnią. Dodajmy, że do wszystkich tych czynów doszło w 2011 roku.

Dominic D'Angelica w rejestrach sądowych hrabstw AmadorDominic D'Angelica w rejestrach sądowych hrabstw Amador Fot. Amador Supreme Court

Wciąż czekamy na oficjalne oświadczenia produkcji "Top Model" oraz jakiekolwiek słowo wyjaśnienia ze strony samego Dominica.

AKTUALIZACJA - o godzinie 12.00 TVN wydał oświadczenie w sprawie Dominica D'Angelica. Model został usunięty z programu "Top Model"

Dominic D'Angelica w finale "Top Model"

Dominic D'Angelica od samego początku wpadł w oko jurorom - szczególnie tej damskiej części. Wszystko za sprawą egzotycznej urody i wyjątkowo wysportowanego ciała. Co więcej, widzów wzruszyła też trudna historia Dominika. Dominic pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i większość życia mieszkał w Kalifornii. Ma brata bliźniaka. Gdy miał zaledwie 5 lat jego ojciec został zamordowany. On razem z mamą i bratem musiał wyprowadzić się z domu, na który nie było ich stać.

Po śmierci ojca, jego mama związała się z nowym mężczyzną, który także zmarł na skutek przedawkowania leków przeciwbólowych.

Gdy dorósł, nieustannie szukał swojego miejsca na ziemi. Pragnął też znaleźć dobrą pracę, by pomóc rodzinie. Tak trafił do Polski, gdzie zgłosił się do programu.

ZOBACZ TAKŻE: "Top Model". Dominic D'Angelica wzruszył jurorów. Jako Mickiewicz recytował "Litwo, Ojczyzno moja!"

Widzowie od razu polubili go za niezwykłe poczucie humoru, charyzmę, dystans i otwartość. W programie szczególnie zbliżył się do Patrycji Sobolewskiej, która, jak sam mówił, bardzo mu się spodobała.

Jak możemy przeczytać na stronie TVN, jego największym marzeniem jest założenie własnego programu telewizyjnego. Obecnie stara się także o certyfikat instruktora fitness.

ZOBACZ TAKŻE: Finał Top Model 2020 - kiedy dowiemy się, kto wygra? O której ostatni odcinek 9. edycji?

Więcej o: