Natalia Siwiec w ogniu krytyki. Poszło o reklamę samoopalacza. "Szkoda, że nie jesteś fanką naturalnej urody". Szybko się odniosła

Natalia Siwiec jest znana z poprawiania urody, licznych wakacji i przerabiania fotek na Instagramie. Tym razem to pierwsze stało się powodem krytyki ze strony fanki. Zarzucono jej nienaturalność.

Natalia Siwiec ostatnio wybrała się na wakacje do Meksyku. Mimo że zazwyczaj wybór miejsc wywczasu pada na gorące plaże poza granicami Polski, modelka zdradza, że w rzeczywistości nie jest fanką opalania i zazwyczaj korzysta z samoopalacza. Reklama produktu nie przypadła jednej z fanek do gustu i w komentarzu odniosła się do słów Siwiec.

Natalia Siwiec skrytykowana przez internautkę

Natalia Siwiec często pokazuje w sieci zdjęcia z kosztownych, zagranicznych wakacji. Nie da się ukryć, że niezależnie od pory roku jej ciało jest opalone i gotowe na letni sezon. Jak się okazuje, to nie promienie słoneczne są powodem perfekcyjnego odcienia jej skóry, a samoopalacz, który namiętnie reklamowała na swoim Instagramie.

Marcelina Zawadzka, screen z InstaStories Mariusza RaduszewskiegoZawadzka przyłapana na pocałunkach z nowym partnerem. Pojechała z nim na wakacje

Jak wiecie, nie jestem fanką naturalnego opalania, kocham samoopalacze - podpisała zdjęcie Siwiec.

Zobacz też: Drobny szczegół, a zmienia wszystko. Edyta Pazura i Natalia Siwiec doskonale to wiedzą, dlatego zmieniły swoje... zęby. Nie tylko one

 

Natalia SiwiecSiwiec na odważnym zdjęciu. Fanka: Błyszczysz gołym tyłkiem, bo tylko to potrafisz

Jedna z fanek zarzuciła miss Euro 2012 skłonności do "nienaturalnych" wyborów - zarówno w kwestii opalenizny, jak i urody.

Szkoda, że nie jesteś fanką naturalnej urody, tak jak naturalnego opalania - napisała internautka.
Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

Siwiec stwierdziła, że nie pozostawi krytyki bez odpowiedzi.

Nie jestem fanką naturalnego opalania, bo za bardzo niszczy skórę. A nawet jeśli zrozumiem, o co ci chodzi, to co ci to tego? Jaka to szkoda dla ciebie? - odpisała fance.

Myślicie, że Siwiec faktycznie korzysta z produktów, które reklamuje?