Drobny szczegół, a zmienia wszystko. Edyta Pazura i Natalia Siwiec doskonale to wiedzą, dlatego zmieniły swoje... zęby. Nie tylko one

Nie jest tajemnicą, że piękny uśmiech to wizytówka niejednej gwiazdy. Celebryci chętnie zakładają aparaty ortodontyczne i wybielają zęby, żeby móc olśniewać w blasku fleszy. Niektórzy decydują się na dość drastyczną metamorfozę zębów i wybierają śnieżnobiałe licówki. Dzięki zdjęciom sprzed lat możemy zobaczyć, jak bardzo zmieniły się uśmiechy gwiazd.
Edyta Pazura Edyta Pazura KAPIF

Edyta Pazura

Edyta Pazura przez lata przeszła niejedną metamorfozę. Zmiany w jej wyglądzie zawsze budziły duże emocje. W pewnym momencie "Super Express" postanowił nawet wyliczyć, ile żona Cezarego Pazury zapłaciła za... nowe zęby.

Uroda Edyty wymagała trochę pracy i pieniędzy. Najbardziej zauważalną zmianą w jej wyglądzie są nowe zęby. A to kosztuje. Za porcelanowe licówki na górne i dolne zęby trzeba zapłacić ok. 40 tysięcy złotych, co najmniej 2,5 tysiąca za jeden ząb. A to niejedyna inwestycja - pisał "Super Express".

Domysły gazety oburzyły Cezarego Pazurę, który postanowił stanąć w obronie urody Edyty.

Moja Żona inaczej wygląda dziś niż na fotografiach sprzed siedmiu lat, dziwią się gazety. Sam zacząłem rozpaczać, patrząc na starsze swoje fotografie, bo spojrzałem na siebie przez pryzmat operacji plastycznych i rzeczywiście z tej perspektywy muszę stwierdzić, że moje się nie udały. Czas robi swoje. Zmieniają się rysy i wyraz twarzy, i tego, człowieku, nie zatrzymasz... A moja Żoneczka kwitnie. Jak na złość. Kwitnie jak piękny kwiat. Gdzie zatem, pytam oburzony, pochwały dla ogrodnika? (Nieskromnie myślę o sobie!) (...) Gorzej mam z zębami. Nie wiem, jak skomentować to, że ludzie chcą mieć piękne białe zęby. Zawsze uważałem to za przesadę. Bałem się dentystów i życzyłem im jak najgorzej. Już schowałem Żonie pastę i szczoteczkę. A niech ma żółte i pokrzywione. Niech żyje próchnica! Ewidentna operacja, którą stwierdziłem u Edytki, to operacja włosów. Amputowano je Jej drastycznie - pisał wtedy Pazura.

Bez względu na to, co dokładnie Edyta Pazura poprawiła w wyglądzie, trzeba przyznać, że zawsze wyglądała pięknie.

Natalia Siwiec Natalia Siwiec East News/KAPIF

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec jest kolejną gwiazdą, która zdecydowała się zmienić swoje uzębienie. Celebrytka nie ukrywała swojej przemiany i pozwoliła nawet oznaczyć się na zdjęciu zaprzyjaźnionej dentystce.

Piękna Natalia! Piękny uśmiech! Unident Union w Dubaju z Natalią Siwiec. Moja praca. Moja Miłość - napisała dentystka.

Udana przemiana?

Hanna Lis Hanna Lis East News, KAPIF

Hanna Lis

Hanna Lis również postanowiła nieco odmienić swój uśmiech. Metamorfoza jest niewielka, ale znacząca. 10 lat temu dziennikarka założyła aparat na zęby, dzięki któremu teraz może pochwalić się pięknymi zębami.  

Piotr Kupicha Piotr Kupicha KAPIF

Piotr Kupicha

Oczywiście nie tylko panie inwestują w piękne uśmiechy. Wśród mężczyzn również możemy zobaczyć niejedną metamorfozę uśmiechu. Nowymi zębami z pewnością może pochwalić się Piotr Kupicha.

Tom Cruise Tom Cruise East News

Tom Cruise

Nie da się jednak ukryć, że niewiele gwiazd mogło pochwalić się tak spektakularną metamorfozą uśmiechu jak Tom Cruise. Aktor lata temu miał bardzo krzywe zęby. Obecnie może pochwalić się pięknym i typowo hollywoodzkim uśmiechem. Nie jest żadną tajemnicą, że Tom Cruise postawił na licówki. 

David Beckham David Beckham East News

David Beckham

Ups, chyba nikt się nie spodziewał, że i David Beckham kiedyś nie mógł pochwalić się idealnym uśmiechem. To oczywiście się zmieniło, gdy piłkarz zaczął robić karierę. Wtedy postanowił zadbać o uśmiech. Po jego krzywych zębach nie ma obecnie już śladu. 

Miley Cyrus Miley Cyrus East News

Miley Cyrus

Miley Cyrus także całkiem zmieniła swój uśmiech. Obecnie gwiazda może pochwalić się idealnymi zębami w śnieżnobiałym kolorze. 

Celine Dion Celine Dion East News

Celine Dion

Co ciekawe, na metamorfozę uśmiechu zdecydowała się również Celine Dion. Kilka lat po rozpoczęciu kariery zmieniła swoje zęby i do tej pory zachwyca uśmiechem. 

Więcej o: