Ewa Mrozowska z "Gogglebox" pokazała pokój rocznego syna. Jednak uwagę zwraca oryginalna fryzura Leona. "Jaka kitulka"

Ewa Mrozowska podzieliła się z internautami swoimi spostrzeżeniami na temat rozwoju syna. Trzeba przyznać, że roczny Leon jest już bardzo duży. Popularna mama pokazała zapełniony zabawkami pokój chłopca, jednak największą uwagę zwraca jego... palma na głowie.

Ewa Mrozowska na co dzień zajmuje się wizażem, a na instagramowym koncie chwali się efektami swojej pracy i prezentuje wizualne metamorfozy wielu celebrytek. Makijażystka od kilku lat uświetnia swoją obecnością program "Gogglebox", który przyniósł jej szerszą rozpoznawalność. Ewa od roku spełnia się jednak głównie w roli mamy małego Leona. Chłopiec jak na swój wiek jest już bardzo duży, a rodzicielka chętnie spędza z nim czas na beztroskich zabawach. Koleżanka Sylwii Bomby udostępniła zdjęcia, na których widać pokój syna, ale serca internautów skradły nie tyle przytulne wnętrza pomieszczenia, co oryginalna fryzura malucha. 

Syn Ewy Mrozowskiej z palemką na głowie

Leon często pojawia się na zdjęciach na profilu popularnej mamy. Póki co, pozuje do obiektywu tyłem lub bokiem, ponieważ Ewa nie chce pokazywać pełnego wizerunku chłopca w sieci. Ostatnio dodane fotografie zdradzają nieco więcej tajemnicy na temat wyglądu rocznego malucha. Syn Mrozowskiej "przyłapany" na zabawie z mamą zachwyca oryginalną i zarazem uroczą fryzurą. Ma naprawdę długie włosy

Patrząc na Leosia, nie mogę uwierzyć, że niedługo minie rok. To już taki duży chłopiec. Wspólne zabawy dają coraz więcej radości. Leoś sam jeszcze nie chodzi, drepta, trzymając się mebli i czego popadnie. Wszystko w swoim tempie! - czytamy we wpisie gwiazdy "Gogglebox". 
 

Internauci od razu zauważyli palemkę na głowie chłopca. Jedna z fanek makijażystki zażartowała, że Leon w przyszłości wypomni mamie ten nietypowy look. 

Matko, na pierwszym zdjęciu wygląda jak dziewczynka z tym kucykiem. Prześliczny jest!
Jaka kitulka. Ma boską czuprynkę. Włoski po mamie. 
Kiedyś Ci wypomni ten kucyk na czole, zobaczysz. 
Zobacz wideo Poznajcie ulubieńców Jacka i Mariusza z "Gogglebox"!

Oprócz wyjątkowej fryzury chłopca na zdjęciach udostępnionych przez Ewę można zobaczyć wypełniony zabawkami i utrzymany w stonowanych barwach pokój Leona. Głównym elementem wystroju pomieszczenia jest szary namiot tipi, który pełni funkcję świetnej kryjówki dla rocznego malucha.

Więcej o:
Copyright © Agora SA