Książę Harry zdecydował się na niezwykły gest. Pracował jako wolontariusz. To zdjęcie zachwyciło poddanych

Książę Harry pomógł fundacji "Walker Family Events" w rozdawaniu paczek potrzebującym. Zdjęcia, na których mąż Meghan Markle w jeansach i koszulce polo segreguje pakunki, poruszyły internautów. Niektórzy z nich twierdzą, że 36-latek odziedziczył zdolność do empatii po matce.

Książę Harry i Meghan Markle chętnie angażują się w działalność charytatywną i społeczną. Po rezygnacji z pełnienia książęcych obowiązków i przeprowadzce do USA, starają się ułożyć sobie życie na nowo, choć ich relacja z rodziną królewską wciąż wzbudza niemałe kontrowersje. Młodszy syn księżnej Diany i księcia Karola nie dostał pozwolenia na złożenie wieńca pod pomnikiem z okazji tegorocznego Dnia Pamięci i podobno nie mógł pogodzić się z odrzuceniem. 36-latek robi jednak wszystko, by zachować swój status osoby aktywnie działającej społecznie, a niedawno członkowie fundacji WFEF mieli okazję zobaczyć go w akcji.

Książę HarryKsiążę Harry nie dostał pozwolenia na złożenie wieńca w Dniu Pamięci w Wielkiej Brytanii

Książę Harry rozdawał paczki potrzebującym. Internauci zachwyceni

Na instagramowym profilu Walker Family Events Foundation pojawiły się zdjęcia zamaskowanego księcia Harry'ego, pomagającego rozdawać żywność potrzebującym. Organizacja non-profit, która zapewnia pomoc weteranom i ich rodzinom, regularnie publikuje w Internecie zdjęcia z wydarzeń związanych z "Operation Nourish". Na ich ostatnich fotografiach pojawił się Harry, któremu pomoc weteranom jest wyjątkowo bliska, ponieważ 36-latek ma za sobą służbę jako pilot wojskowy. Na zdjęciach widzimy, jak książę w koszulce polo i jeansach pomaga w segregowaniu paczek dla potrzebujących:

Dziś miałem zaszczyt spotkać się i pracować z księciem Harrym, księciem Sussex. Dołączył do nas jako wolontariusz w Compton VFW w ramach cotygodniowego programu "Operation Nourish", pakowania i dystrybucji żywności dla naszych sąsiadów. Jest bardzo pokorny i miły - czytamy w opisie zdjęcia na instagramowym profilu fundacji.
Zobacz wideo Wpadki na królewskich ślubach Windsorów

Internauci byli zachwyceni postawą męża Meghan Markle. Niektórzy z nich stwierdzili, że zdolność do empatii odziedziczył po swojej matce, księżnej Dianie:

Dobra robota.
Harry, mój mąż i ja jesteśmy naprawdę poruszeni twoim człowieczeństwem. Wiemy, że twoja mama byłaby z ciebie taka dumna.
Księżna Diana dobrze go nauczyła. Niech odnajdzie szczęście, na jakie zasługuje.
Robi to, co potrafi najlepiej.
 

Przypomnijmy, że książę Harry i Meghan Markle byli niedawno pod ostrzałem internautów przez zdjęcia zrobione na amerykańskim cmentarzu. Z okazji Niedzieli Pamięci para odwiedziła Cmentarz Narodowy w Los Angeles, aby oddać w ten sposób hołd poległym na wojnie. Niektórzy uznali to za zwykły PR-owy ruch.

Księżna Kate, książę William, książę Harry, księżna MeghanKsiążę Harry nie wierzył w szczerość troski księcia Williama przed ślubem z Meghan Markle

A Wy doceniacie empatyczną postawę księcia Harry'ego?