Książę Harry nie wierzył, że książę William naprawdę martwi się o niego przed ślubem z Meghan Markle. Uważał, że chodzi o pieniądze

Twórca "The Crown", Robert Lacey, w swojej nowej książce twierdzi, że książę Harry nie wierzył, by troska księcia Williama przed ślubem z Meghan była szczera.

Historyk Robert Lacey, który jest twórcą serialu "The Crown" wydał nową książkę o rodzinie królewskiej. Magazyn "People" opublikował jej fragmenty. W jednym z nich pisarz porusza temat konfliktu księcia Harry'ego i księcia Williama. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Robert Lacey przypomina również, że wszystko zaczęło się przed ślubem Harry'ego i Meghan. Wtedy książę William obawiał się, że jego brat zbyt pochopnie decyduje się na ten krok. Pisarz ujawnia, że Harry nie wierzył w szczerość troski starszego brata.

Zobacz wideo

Książę Harry nie wierzył, że troska Williama jest szczera

Lacey podkreśla, że bracia mają całkiem inne charaktery i kierują nimi inne motywacje. Z tego wynikają właśnie wszystkie konflikty. Podczas gdy książę William wydaje się myśleć tylko o monarchii, księciu Harry'emu zależy również na osobistym szczęściu. Pisarz podkreślił w swojej książce, że gdy książę William uważał ślub młodszego brata za zbyt pochopną decyzję, Harry obawiał się, że nie chodzi o jego uczucia, a sprawy rodziny królewskiej i jej finanse. 

Przypomnijmy, że już w 2018 książę Harry i Meghan Markle wyprowadzili się z pałacu Kensington - jak donosiły brytyjskie media, aby nie mieszkać blisko Williama i Kate. Na początku roku młodszy z książąt podjął jeszcze bardziej zdecydowany krok - wraz z żoną opuścili Anglię, z czego książę i księżna Cambridge zdają się cieszyć.