Meghan Markle i książę Harry zareagowali na wieść o kolejnym królewskim potomku

Meghan Markle i książę Harry odnieśli się do ciąży księżniczki Eugenii. Zareagowali w piękny sposób.

Harry, który jeszcze przed odejściem z rodziny królewskiej był szósty w kolejce do brytyjskiego tronu oraz jego żona Meghan Markle, odnieśli się do kolejnej ciąży w rodzinie królewskiej. Mowa o potomku księżniczki Eugenii, która jest córką księcia Andrzeja i jego byłej żony, Sarah Ferguson, a jednocześnie wnuczką królowej Elżbiety.

Zobacz wideo

W 2018 roku Eugenia wyszła za Jacka Brooksbanka i zrezygnowała z publicznego udziału w życiu rodziny królewskiej. Mimo to o ciąży księżniczki mówiło się w mediach już od tygodni, a domysły szybko okazały się prawdą. Szczęśliwą nowinę przekazano za pośrednictwem Instagrama. Wiadomo już, że dziecko przyjdzie na świat na początku 2021 roku. 

Meghan i Harry - jak zareagowali na ciążę księżniczki?

Na wieść o ciąży księżniczki Eugenii zareagowali książę Harry i Meghan Markle. Para zdobyła się na piękny gest, wysyłając przyszłym rodzicom piękne życzenia. 

Dodajmy, że Harry i Eugenia mają bliskie relacje. To właśnie ona była pierwszą osobą, która dowiedziała się o związku księcia z Meghan. W królewskiej biografii "Finding Freedom" możemy przeczytać, że Harry ufał księżniczce i chętnie prosił o porady w sprawach sercowych.

Harry zawsze zwierzał się swojej kuzynce w sprawach kobiet w jego życiu. Nie tylko ufał jej bezgranicznie, ale przyjaciele mówią, że udzielała świetnych rad i zawsze była w tym bardzo mądra. Nic więc dziwnego, że Eugenia jako jedna z pierwszych w rodzinie dowiedziała się o jego związku z Meghan - czytamy w biografii.

Również Eugenia jako jedna z pierwszych pogratulowała Harry'emu pojawienia się na świecie Archiego i bardzo wspierała księcia. Myślicie, że po jego odejściu z dworcu nadal mają tak dobre relacje?