Księżniczka Eugenia jest w ciąży! Królowa Elżbieta II będzie miała kolejnego potomka. Znany jest termin porodu

Księżniczka Eugenia jest w ciąży. Szczęśliwą nowiną podzielono się na Instagramie.

Każde narodziny nowego członka brytyjskiej rodziny królewskiej są niemałym wydarzeniem. Dość często spekuluje się o kolejnych ciążach. Niedawno amerykańskie tabloidy rozpisywały się o bliźniaczej ciąży Meghan Markle, jednak sama zainteresowana nie potwierdziła nigdzie tych rewelacji. Jak się okazuje, to kuzynka księcia Harry'ego spodziewa się swojego pierwszego dziecka, o czym dowiedzieliśmy się z oficjalnego Instagrama rodziny królewskiej. Zdradzili również, kiedy można spodziewać się rozwiązania. 

ZOBACZ TEŻ: Księżniczka Eugenia opublikowała odważne zdjęcie, na którym widać sporą bliznę. Internauci: Jesteś niesamowita

Księżniczka Eugenia jest w ciąży

O ciąży księżniczki Eugenii mówiło się już od kilku tygodni, a to za sprawą jej nieco okrąglejszego brzucha. Jak się okazuje, domysły stały się prawdą. Brytyjska rodzina królewska ma powody do radości. Właśnie oznajmiono, że księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Szczęśliwą nowinę przekazano na Instagramie. Wiadomo już, że dziecko przyjdzie na świat na początku 2021 roku. 

Jej Książęca Wysokość Eugenia z Yorku i Jack Brooksbank mają przyjemność ogłosić, że spodziewają się dziecka. Potomstwo przyjdzie na świat z początkiem 2021 roku. Książę Yorku i Sarah, księżna Yorku, pan i pani George Brooksbank, królowa i książę Edynburga są zachwyceni wiadomością- czytamy pod oficjalnym postem.
 

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować! Myślicie, że Meghan i Harry wpadną z USA na chrzciny?

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle i książę Harry odchodzą z rodziny na niekorzystnych zasadach? "Inni nie musieli się na to godzić"

Więcej o: