Książę Harry jeszcze nigdy nie wyglądał tak dobrze! Internauci twierdzą, że przeszczepił sobie włosy

Były już książę Harry wraz z żoną, Meghan Markle, wystąpili w nowym wideo. Internauci zauważyli, że włosy wnuka królowej prezentują się bujniej niż zwykle. Czy zdecydował się na przeszczep włosów?

Harry, który jeszcze przed odejściem z rodziny królewskiej był szósty w kolejce do brytyjskiego tronu, wraz z żoną, Meghan Markleprzeprowadzili się niedawno do Santa Barbara w Kalifornii. Od tego czasu raczej unikali mediów, jednak w zeszłym tygodniu para pojawiła się na wideo chacie promującym Brytyjską Wspólnotę Narodów. Uwagę internautów przykuła fryzura byłego księcia. Zdecydował się na przeszczep włosów?

Harry miał problem z łysieniem?

Już wcześniej zwracano uwagę na pojawiające się stopniowo łysienie Harry'ego. Jak podaje brytyjski tabloid "New Idea" - Harry, przebywając w nowej posiadłości w Santa Barbara rozglądał się za specjalistą od przeszczepu włosów. Źródło magazynu twierdzi, że wnukowi królowej zależało na naturalnym efekcie.

Problemy z łysieniem wydają się być genetyczne w rodzinie królewskiej - można je zauważyć także u księcia Karola oraz księcia Williama. Niektórzy jednak sugerują, że łysienie u Harry'ego może być skutkiem stresującego życia.

Zobacz wideo

Internauci są zachwyceni odświeżonym wizerunkiem Harry'ego. Czy rzeczywiście mąż Meghan ma już za sobą nietypowy zabieg?

Nigdy nie wyglądał lepiej. Jest niesamowicie przystojny - skomentował jeden z użytkowników brytyjskich mediów społecznościowych.
Czy ktoś zauważył, o ile gęstsze, pełniejsze i bardziej jaskrawe stały się włosy Harry'ego? - spytał inny.

Wszystko wskazuje na to, że pobyt w Ameryce bardzo mu służy. A Wy, jak oceniacie nową fryzurę byłego księcia?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.