Camilla już gotowa na abdykację królowej. Wybiera się na lifting. "W kręgach nie jest to mile widziane, jednak jej nic nie jest w stanie powstrzymać"

Księżna Camilla nie próżnuje i już pieczołowicie przygotowuje się na abdykację królowej Elżbiety II. Żona księcia Karola coraz bardziej inwestuje w zabiegi medycyny estetycznej.

Już od jakiegoś czasu mówi się, że dni królowej Elżbiety II na brytyjskim tronie są policzone. Spekuluje się, że monarchini planuje abdykować w dniu swoich 95. urodzin, które będzie obchodziła w przyszłym roku. Właśnie wtedy zastąpić miałby ją jej najstarszy syn- książę Karol. Mimo plotek, że ten miałby zrzec się tronu na rzecz księcia Williama, nic na to jak na razie nie wskazuje. Małżonka przyszłego monarchy- księżna Camilla ponoć już zaczyna się szykować na tę okoliczność. Co ciekawe, coraz więcej inwestuje w zabiegi medycyny estetycznej. 

Meghan Markle, Księżna CamillaMeghan Markle zignorowała ważną radę od księżnej Camilli

Księżna Camilla planuje kolejny lifting 

Księżna Camilla ma już 73 lata, jednak wciąż chce wyglądać jak najmłodziej. Nic w tym dziwnego, w końcu już niedługo może być żoną króla. Jak donosi "New Idea" księżna doskonale wie, że jest w centrum zainteresowania. 

Księżna Camilla jest bardzo świadoma tego, że oczy całego świata patrzą na nią teraz bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Książę Karol już szykuje się na objęcie tronu, więc i ona będzie musiała wziąć na siebie jeszcze więcej obowiązków- mówi informator magazynu.

Miłosny trójkątJak księżna Diana powiedziała Camilli, że wie o jej romansie z Karolem? "Chcę mojego męża"

Co ciekawe, tygodnik dodaje również, że księżna Camilla planuje kolejny lifting. Ponoć ma już kilka takich zabiegów za sobą, a namówić miał ją do nich małżonek. Osoby z otoczenia rodziny królewskiej obawiają się, że księżna w walce z upływającym czasem może się zatracić i przesadzić.

Nie jest tajemnicą, że przez lata sporo majstrowała przy twarzy. Właśnie na tym obszarze ponownie ma zamiar się skupić. Istnieje niebezpieczeństwo, że może posunąć się o krok za daleko. W kręgach królewskich nie jest to mile widziane, jednak jej ponoć nic nie jest w stanie powstrzymać- dodaje źródło.

Myślicie, że księżna Camilla pójdzie na całość i zacznie przypominać Cher?

ZOBACZ TEŻ: Książę Karol zwierzał się w listach pokojówce. Komentował swój romans

Zobacz wideo "The Crown" to najlepsza produkcja o rodzinie królewskiej? Na pewno jedna z droższych