Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Bezbłędnie przewidziałam atrakcje sezonu 2020/2021"

Aleksandra Kwaśniewska zajrzała do rodzinnego albumu i pochwaliła się swoim zdjęciem z dzieciństwa. Przy okazji pokusiła się o sytuacyjny żart.

Aleksandra Kwaśniewska od wielu lat cieszy się zainteresowaniem mediów. Mimo to córka byłego prezydenta stara się zachować prywatne sprawy z dala od polskiego show-biznesu. Jedynie na Instagramie możemy podejrzeć pojedyncze kadry z jej codzienności. I tak dowiedzieliśmy się, jak wygląda łazienka Oli czy przypomnieliśmy sobie, jak prezentowała się jako nastolatka. Teraz Aleksandra Kwaśniewska odkopała rodzinny album i podzieliła się z obserwatorami fotką z dzieciństwa. Ależ była urocza!

Zofia ZborowskaZofia Zborowska pozuje w stylowej kuchni i porównuje instagramowe życie z rzeczywistością

Zobacz wideo Pamiętacie ślub Oli?

Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Ola udostępniła na swoim Instagramie fotografię z dzieciństwa. Z opisu dowiadujemy się, że dziewczynka ma nim zaledwie pięć lat. Widzimy na nim Kwaśniewską, która ma na sobie zimowy kombinezon oraz ciepłą czapkę. Pięciolatka stara się przypiąć narty do swych butów. Co ciekawe, cała sytuacja nie dzieje się na stoku czy w parku, a w... salonie.

Okazuje się, że mając pięć lat, bezbłędnie przewidziałam frajdy i atrakcje sezonu zimowego 2020/2021. Od tamtej pory narciarstwo salonowe to mój konik. Mam puchar Suchej Skarpety - żartuje w opisie posta.
 

Internauci docenili poczucie humoru Oli Kwaśniewskiej. Okazuje się, że sytuacyjny żart bardzo ich rozbawił. Dali o tym znać w komentarzach.

Uśmiałam się, jak zawsze.
Ekran sobie oplułam.
Jaki słodziak.
Kobieca intuicja - pisali.

księżna Diana, książę Karol, Emma Corrin"The Crown". Emma Corrin, która wcieliła się w Dianę, zapozowała półnago

Wy również opluliście sobie ekran ze śmiechu? Jeśli nie, to spójrzcie na zdjęcie z fotobudki, które opublikowała Ola z okazji ósmej rocznicy ślubu. Miny Kuby Badacha to prawdziwy hit!

Więcej o: