Aleksandra Kwaśniewska pokazała łazienkę. Jest utrzymana w ciemnych barwach i nie brakuje zieleni

Aleksandra Kwaśniewska dodała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w swojej łazience. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak urządziła to pomieszczenie.

Aleksandra Kwaśniewska jest obecna w mediach od około piętnastu lat. Na początku zaistniała jako córka prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, jednak wtedy nie chciała tracić swojej prywatności. Do show-biznesu świadomie weszła w 2012 roku, kiedy to wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". Po latach przyznała, że gdyby wtedy wiedziała, że chciałaby związać swoją przyszłość ze środkami masowego przekazu, to nie zaczynałaby kariery od udziału w takim show.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba BadachAleksandra Kwaśniewska świętuje ósmą rocznicę ślubu z Kubą Badachem. Pochwaliła się sesją w fotobudce

Aleksandra Kwaśniewska pokazała łazienkę

Kwaśniewska do tej pory budzi zainteresowanie, a jej profil na Instagramie śledzi prawie 170 tys. użytkowników. Ola chętnie dzieli się z nimi swoim życiem codziennym. Nie tylko pokazuje, jak spędza czas, lecz także w żartobliwy sposób komentuje rzeczywistość, za co uwielbiają ją fani. Choć raczej rzadko zdradza, jak wygląda jej życie prywatne, to czasami zdarzy jej się ujawnić co nie co. Do tej pory nie pokazała dokładnie, jak razem z mężem Kubą Badachem urządzili swój warszawski apartament, jednak co jakiś publikuje fragmenty pomieszczeń. Tym razem dodała zdjęcie z łazienki. Możemy zobaczyć, że dominują w niej ciemne kolory. Małżonkowie zdecydowali się na wannę, nad którą znalazła się szklana półka. Nie brakuje także dekoracji - świec oraz kwiatów.

Ola KwaśniewskaOla Kwaśniewska zadrwiła sobie z hejterów. Opublikowała zdjęcie z dziećmi

Ola Kwaśniewska przy okazji zareklamowała produkty do pielęgnacji. Oczywiście zrobiła to w swoim stylu i zażartowała ze swojego wieku:

Gdy zerknąwszy w pesel, otrząsnęłam się z szoku, że dostałam kosmetyki na zmarszczki, a nie na trądzik młodzieńczy i przeczytałam, że zawierają adaptogen niwelujący skutki stresu i pomyślałam: Toż To Dla Mnie! Ja mam stresy! - napisała, używając hasztagów. - No a potem czytam o ich podejściu ProAge, i myślę: Wreszcie! Starzejmy się z czułością - dodała.
 

Fani po raz kolejny pochwalili ją za dystans do siebie i wyrazili swoją sympatię.

Zobacz wideo Ola Kwaśniewska i Kuba Badach przechytrzyli media