Opętała Toma Cruise'a w "Mumii". Kim jest piękna Sofia Boutella? Była związana z raperem polskiego pochodzenia

Sofia Boutella to francuska piękność, która oczarowała samego Toma Cruise'a w filmie "Mumia". Co wiemy o aktorce?

Sofia Boutella największą sławę zdobyła dzięki roli Ahmanet w filmie "Mumia". To właśnie tam wcieliła się w księżniczkę, która opętała samego Toma Cruise'a. Aktorstwo to nie jej jedyna pasja.

Zobacz wideo Skandal seksualny w Hollywood

Kim jest Sofia Boutella?

Sofia Boutella to francuska tancerka algierskiego pochodzenia, która w dzieciństwie zamieszkała we Francji. Tańcem zaczęła się interesować już jako pięciolatka. To właśnie wtedy rodzice wysłali ją na balet. Uczyła się go 5 lat, ponieważ potem wybrała drogę gimnastyki artystycznej. Sport ten pochłonął ją na lata, a w wieku 18 lat została wybrana do reprezentacji Francji na Igrzyskach Olimpijskich.

Po sukcesie w sporcie zajęła się tańcem. Występowała w zespołach Madonny, Rihanny czy nawet Michela Jacksona.

Następnie jej droga zawodowa zeszła na aktorstwo. Zagrała główną bohaterkę - Evę, w dramacie "Street Dance 2", który był kontynuacją "StreetDance 3D". Była też obcą wojowniczką Jaylah w filmie "Star Trek Beyond", który trafił na ekrany 22 lipca 2016 r. W 2017 roku została obsadzona w filmie "Mumia", gdzie zagrała u boku Toma Cruise'a.

Sofia Boutella prywatnie była związana z muzykiem polskiego pochodzenia Mattem Pokorą.

ZOBACZ TAKŻE: Te gwiazdy zna każdy, ale mało kto wie, że mają polskie korzenie. Phoebe z "Przyjaciół" i Natalie Portman to dopiero początek!

Po premierze filmu "Mumia" w amerykańskich mediach było głośno o jej romansie z kolegą z planu Tomem Cruise'm, a to dlatego, że zostali razem przyłapani podczas jednej z imprez. Na fotografiach wprawdzie tylko rozmawiali, ale według amerykańskich mediów doszło do czegoś więcej.

Kiedy kamery zostały odwrócone, potwierdzili swój związek pocałunkiem. Potem Tom słodko odgarnął jej włosy do tyłu i wymknęli się razem w samochodzie - podawał magazyn Gossip Cop.

Oczywiście nie ma żadnych zdjęć potwierdzających ten romans.

Francuska tancerka znana jest też z tego, że lubi eksperymentować ze stylizacjami. W naszej galerii znajdziecie więcej jej zdjęć.