Katie Holmes przyłapana na namiętnym pocałunku z nowym partnerem. Było bardzo gorąco

W życiu Katie Holmes znów zaświeciło słońce. Gwiazda od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochana.

Życie prywatne Katie Holmes cieszy się ogromnym zainteresowaniem kolorowej prasy. Od głośnego rozstania z Tomem Cruisem aktorka jest na "celowniku" wielu mężczyzn. Do niedawna jej wybrankiem był Jamie Foxx. Po kilku latach wspólnego życia para postanowiła rozstać się pod koniec ubiegłego roku. 

ZOBACZ: Jamie Foxx rzucił Katie Holmes. Z imprezy po Oscarach wyszedł z gwiazdą "Plotkary". "Upokorzył tym Katie"

Była żona Toma Cruise'a nie jest już jednak singielką. W jej życiu jakiś czas temu pojawił się nowy mężczyzna.

Katie Holmes przyłapana na czułościach z partnerem

Katie Holmes układa sobie obecnie życie na nowo u boku znanego kucharza z Nowego Jorku. 37-letni Emilio Vitolo prowadzi w mieście rodzinną restaurację Emilio's Ballato. Miejsce jest bardzo popularne wśród topowych gwiazd. Regularnie stołują się tam między innymi Lenny Kravitz, Joe Jonas czy Rihanna

Holmes i Vitolo wydają się być w sobie bardzo zakochani. Para chętnie okazuje wzajemne czułości i nie peszy ich obecność wszędobylskich paparazzi. Ostatnio fotoreporterzy przyłapali celebrytów przed wejściem do restauracji Vitolo. Aktorka i kucharz przytulili się, po czym zsunęli maseczki na brody i pocałowali namiętnie.

Katie Holmes i Emilio VitoloKatie Holmes i Emilio Vitolo East News

Warto dodać, że Katie i Emilio dzielą wspólną pasję, a mianowicie aktorstwo. Choć 37-latek na co dzień pracuje w restauracji, to zdarza mu się też grywać w filmach i serialach. Na koncie ma role w takich produkcjach, jak: "Birthday Cake", "Zeroes" czy "Bananowy doktor".

Myślicie, że z tej mąki będzie chleb? Trzymamy kciuki!