Amerykański raper Mo3 nie żyje. Uciekał pieszo autostradą. Został zastrzelony

Raper Mo3 nie żyje. Został śmiertelnie postrzelony podczas strzelaniny na autostradzie w Dallas.

Amerykańskie media poinformowały, że raper o pseudonimie Mo3 nie żyje. 28-latek został zastrzelony w środowe popołudnie w Dallas. Zmarł w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń.

Zobacz wideo Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

Małgorzata KożuchowskaFryzjer gwiazd zafundował Kożuchowskiej metamorfozę roku. Ciemnej grzywce mówimy nie

Amerykański raper Mo3 postrzelony na ulicy

Policja wciąż ustala szczegóły sprawy, jednak amerykańskie media podają prawdopodobny przebieg strzelaniny na autostradzie. Melvin Noble, znany w świecie raperów jako Mo3, jechał autostradą w kierunku Dallas, kiedy zorientował się, że jest ścigany. Z nadal niewyjaśnionych powodów on i napastnik zatrzymali swoje samochody na środku drogi. Mo3 wysiadł z auta i zaczął uciekać pieszo, za nim zaś podążył inny mężczyzna z bronią. Padły strzały, z których przynajmniej jeden okazał się śmiertelny.

Policja podaje, że podejrzany, opisany jako dorosły, czarny mężczyzna, przemieszczał się ciemnym autem i był uzbrojony w broń palną. Kilka razy wystrzelił do Mo3, postrzelił go m.in. w tył głowy. Śmierć rapera stwierdzono w szpitalu.

 

Sytuacji przyglądali się postronni obserwatorzy. Jeden z nich - dorosły mężczyzna - również został ranny i szybko przetransportowano go do szpitala rejonowego. Na szczęście jego obrażenia nie zagrażają życiu.

Nie znam lepszego słowa na opisanie zabójcy, niż "bezczelny" - powiedział Warren Mitchell, rzecznik Departamentu Policji w Dallas.

Mo3 został zabity dokładnie rok po tym, jak wyznał w mediach społecznościowym, że był celem strzelaniny w grudniu 2019 roku. Wtedy także został postrzelony w głowę i rękę, ale wyszedł z tego cało.

Co więcej, władze podały, że podejrzany, który postrzelił rapera, nadal pozostaje na wolności.

Rolnik szuka żony"Rolnik szuka żony". Agnieszka i Martyna od Dawida szczerze o udziale w programie. Czy jeszcze raz wysłałyby swoje listy?

Prywatnie Melvin Noble był ojcem trójki dzieci i jak sam mówił, w przeszłości należał do gangu.