Odmieniona Rihanna przyłapana w oryginalnej fryzurze. Fani zwrócili uwagę na jeszcze jeden szczegół w jej wyglądzie

Dawno niewidziana Rihanna zaskoczyła fanów nowym wizerunkiem. Gwiazda stawia teraz na długie i cienkie warkoczyki.

Rihanna to bez wątpienia królowa metamorfoz. Artystka regularnie zmienia swój wizerunek, ciągle zaskakując swoich fanów. Na jej głowie gościły już różne kolory oraz długości włosów, a tym razem postawiła na długie i cienkie warkoczyki.

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Rihanna przyłapana w oryginalnej fryzurze

Ostatnio artystka została zauważona na ulicach w Santa Barbara. Gwiazda na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, ale odwiedziła Stany Zjednoczone. Fani liczą na to, że ma to związek nowym singlem i nagrywaniem teledysku, ale Rihanna nie potwierdziła ich domysłów. Została za to przyłapana w drodze do jednej z restauracji i prezentowała się bardzo oryginalnie.

Rihanna zadała szyku w czerni od stóp do głów. Miała na sobie czarny płaszcz, a pod nim czarny golf oraz skórzane i oczywiście czarne spodnie. Do tego dobrała czarne botki oraz czarny kapelusz. Uwagę zwracały jednak przede wszystkim jej włosy - długie oraz cienkie warkoczyki. Gwiazda zrezygnowała za to z mocnego makijażu i... maseczki.

RihannaRihanna East News

Fani komentujący nowe zdjęcia Rihanny w sieci, zwrócili uwagę również, że gwiazda jest nieco szczuplejsza. Zdaniem niektórych zaczęła trenować, inni natomiast żywią nadzieję, że to wynik pracy nad nowym albumem. Nie jest to wykluczone, bo według medialnych doniesień Rihanna pojawiła się w Santa Barbarze, ponieważ właśnie tu postanowiła nagrać nowy teledysk. Podobno spędziła aż 11 godzin na planie teledysku. Gdyby to była prawda, fani z pewnością mieliby powody do radości. W końcu Rihanna wydała ostatni krążek "Anti" w 2016 roku, więc miłośnicy jej muzyki mają prawo już się niecierpliwić.

Więcej o: