Rafał Maślak pokazał luksusowy dom. "Marzenia się spełniają". Swoją łazienkę porównał do starożytnej łaźni

Rafał Maślak razem z żoną Kamilą mogą cieszyć się upragnionym domem. Właśnie pokazali jego piękne wnętrza. Mister Polski porównał je do starożytnych łaźni Rzymie.

Rafał Maślak stara się być aktywny w mediach społecznościowych, a na jego Instagramie jest bardzo rodzinnie. Od ponad roku spełnia się w roli taty, bo w marcu 2019 roku na świat przyszedł jego pierwszy syn, Maksymilian. Od tamtego czasu chętnie wrzuca do sieci mnóstwo zdjęć i nagrań z maluchem. Jakiś czas temu razem z żoną pochwalił się budową nowego domu. Teraz pokazał, jak wyglądają wnętrza. Jest bardzo elegancko.

Zobacz wideo Rafał Maślak pokazał, jak bawi się z synem

Rafał Maślak pokazał dom

Rafał Maślak razem z żoną Kamilą zdecydowali się na bardzo elegancki wystrój wnętrz. W salonie króluje duża seledynowa sofa w kształcie litery L. W tym samym stylu jest stolik kawowy i konsola znajdująca się pod telewizorem. Uwagę zwracają akcenty marmurowe, które są w każdym pokoju.

Rafał MaślakRafał Maślak Rafał Maślak - Instagram

Kuchnię natomiast mogliśmy zobaczyć już na profilu żony Rafała, Kamili. Podobnie jak salon jest w znacznej części wykonana z białego marmuru. Para zdecydowała się połączyć piękny kamień z jasnym drewnem i bielą.

Marzenia się spełniają! Mam moją przecudowną wyspę w kuchni. Długo zastanawialiśmy się pomiędzy drewnem a kamieniem. Stanęło na konglomeracie kwarcowym - napisała Kamila.

Kamila MaślakKamila Maślak Kamila Maślak - Instagram

Łazienka Mistera Polski robi także ogromne wrażenie. Choć Rafał Maślak zdecydował się tylko pokazać prysznic, trzeba przyznać, że jest wykonany z ogromną precyzją.

Złote elementy wykończenia świetnie korespondujące z pastelową barwą płytek przywodzą na myśl luksus łaźni starożytnego Rzymu - tak łazienkę opisał Rafał.

Rafał Maślak domRafał Maślak dom Rafał Maślak - Instagram

Maślakowie zdradzili też, jak będzie wyglądał pokój ich synka. Choć jeszcze nie jest skończony, widzimy, że zdecydowali się na ciekawy zabieg. Jedna ze ścian, łącznie z drzwiami pokryta jest piękną tapetą w egzotyczne zwierzęta.

Rafał MaślakRafał Maślak Rafał Maślak - Instagram

A Wam, jak podoba się dom Maślaków?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.