Joanna Przetakiewicz na zdjęciu sprzed lat. Przeszła dużą zmianę. "Wściekły blond i opalenizna z zatrzaśniętego solarium"

Joanna Przetakiewicz wróciła wspomnieniami do czasów, kiedy mocna opalenizna i bardzo jasne, wręcz platynowe włosy były synonimem stylu. Modzie tej uległa również sama projektantka.

Joanna Przetakiewicz od wielu lat funkcjonuje w show-biznesie. Założycielka domu mody La Mania wielokrotnie podkreślała swoimi stylizacjami, że elegancja i kobiecość są priorytetem w kreowaniu medialnego wizerunku. Kolekcje jej autorskiej marki chętnie śledzą topowe gwiazdy, które doceniają oryginalność projektów, dlatego tym bardziej ciekawy jest fakt, że nawet poważana znawczyni mody zaliczała niegdyś drobne wpadki. Joanna opublikowała na Instagramie zdjęcie sprzed lat, kiedy na jej włosach królował wściekły blond. Krytycznym okiem spojrzała na zamieszczoną fotografię i bezlitośnie ją skomentowała.

Joanna Przetakiewicz na archiwalnym zdjęciu

Projektantka mody wrzuciła na InstaStories fotografię sprzed lat, na której widać, że jeszcze kilka lat temu była miłośniczką różu i częstych wizyt w solarium. Nie da się ukryć, że czas działa na jej korzyść.

To ja kiedyś. Ten kolor włosów wściekły blond i opalenizna jak z zatrzaśniętego solarium - napisała rozbawiona Joanna. 

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz Instagram/ @joannaprzetakiewicz

Przetakiewicz z dystansem podeszła do modowych błędów młodości i w kolejnej relacji wyznała, że z wiekiem jest coraz bardziej zadowolona ze swojego wyglądu. 

Kobieta z wiekiem nie staje się przezroczysta, tylko bardziej wyrazista pomimo słabszej opalenizny. 

Trudno nie zgodzić się z przemyśleniami Joanny. My także znaleźliśmy kilka jej mniej trafionych stylizacji. Sami zobaczcie! 

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz East News

Moda z początku XXI wieku do tej pory wzbudza u niektórych śmiech, a u innych sentyment. Również uważacie, że metamorfoza wizerunkowa Przetakiewicz korzystnie na nią wpłynęła?

Zobacz wideo Bajkowy ślub Joanny Przetakiewicz!Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.